WHO واکسن Pfizer Corona را تأیید می کند ، هند نیز امروز تصمیم مهمی خواهد گرفت – سازمان بهداشت جهانی واکسن pfizer biontech را برای استفاده اضطراری لیست کرده است

ژانویه 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • سازمان بهداشت جهانی اجازه استفاده فوری از واکسن Pfizer علیه ویروس تاج را می دهد
  • WHO اکنون درباره مزایای این واکسن از سراسر جهان بحث خواهد کرد
  • واکسن Pfizer ممکن است امروز برای استفاده اضطراری در هند تأیید شود

ژنو
سازمان بهداشت جهانی استفاده اضطراری از واکسن Corona Pfizer و BioNtech را مجاز دانسته است. پس از تأیید ، WHO گفت که از طریق دفاتر منطقه ای خود در سراسر جهان در مورد مزایای واکسن با کشورهای آنجا صحبت خواهد کرد. پس از تأیید این نهاد سازمان ملل ، راه استفاده از واکسن Corona Pfizer در کشورهای جهان باز است. در همین زمان ، هند همچنین تصمیم بزرگی در مورد استفاده اضطراری از واکسن ویروس کرونا خواهد گرفت.

واکسن Pfizer توسط WHO تأیید شده است
WHO بعداً تحقیق كامل و مفصلی در مورد تأیید واكسن Corona توسط Pfizer انجام خواهد داد. این سازمان همچنین فرآیند لیست اضطراری را برای تحویل سریع واکسن کرونا به کشورهای فقیر راه اندازی کرده است. پس از پیوستن به این لیست ، هر واکسن کرونر به راحتی برای استفاده اضطراری در کشورهای جهان تأیید می شود.

امروز جلسه بزرگی برای تأیید واکسن ها در هند است
کمیسیون تخصصی موضوع سازمان مرکزی کنترل دارو (CDSCO) امروز جلسه بزرگی درباره تأیید واکسن برگزار می کند. انتظار می رود در این جلسه واکسن های م Instituteسسه سرم هند ، Pfizer و Bharat Biotech Pvt Ltd مورد استفاده فوری قرار گیرند.

واکسن Corona Pfizer موثر است
WHO پس از بررسی واکسن Pfizer گفت که این واکسن باید از نظر ایمنی و اثربخشی مطابقت داشته باشد. پس از مصرف دو دوز از این واکسن ، احتمال مرگ از تاج نیز کاهش می یابد. این سازمان همچنین گفت که ما این واکسن را زودتر تأیید کردیم زیرا در رسیدن به دوز آن برای همه افراد تأخیری رخ نداد.

دامنه واکسن ها هدف اول همه است
ماریانژلا سیمائو ، رئیس برنامه WHO برای دسترسی به دارو ، گفت که این یک گام بسیار مثبت در جهت اطمینان از دسترسی جهانی به واکسن COVID-19 است. اما من می خواهم بر لزوم تلاشهای جهانی حتی بیشتر برای حفظ مقدار کافی واکسن برای تأمین نیازهای جمعیتهای دارای اولویت در همه جا تأکید کنم.


چندین کشور واکسن فایزر را تأیید کرده اند ، از جمله ایالات متحده و انگلستان
واکسن Corona Pfizer برای اولین بار توسط انگلستان برای استفاده اضطراری تأیید شده است. سپس آمریکا نیز تاییدیه خود را برای این واکسن داد. متعاقباً ، بسیاری از کشورهای جهان از جمله اتحادیه اروپا ، اسرائیل و عربستان سعودی استفاده اضطراری از واکسن را تأیید کردند.

نخست وزیر مودی سرود سال 2021 را ارائه داد – “پزشکی نیز ، سختگیری نیز”

[ad_2]