snakeman geraint hopkins: 120 مار ، 70 عنکبوت … فراتر از محدوده عشق به حیوانات ، این زوج بی نظیر زندگی می کنند – Geraint hopkins ، مار انگلیس و همسرش ، با بیش از دویست حیوان ، از جمله مارها زندگی می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ولز
باغ وحش محلی است که حیوانات در آن زندگی می کنند ، اما اگر این مردم باشند ، چنین خانه ای نامیده می شود ، اما حیوانات در همه جا کجا هستند؟ یکی از این خانه ها در جنوب ولز انگلیس وجود دارد که دو نفر در آن زندگی می کنند اما حیوانات بی شماری. 120 مار ، 70 عنکبوت و چند مارمولک ، موش خاردار و گاکو. حتی جارد هاپکینز که اکنون با همسرش اولاند زندگی می کند ، اکنون به Snakeman معروف است.

شروع با مار
پایتون برمه ای ، پایتون آلبینو ، پایتون ماکلوت ، رتیل قرمز نی نی مکزیکی و سومین رتیل ماهی قزل آلا در جهان پرندگان صورتی خوراکی هستند. روی دیوارهای این خانه مارها و اسکلت هایی تزئین شده است. هاپکینز می گوید که او برای تهیه پول برای آمبولانس محلی در سال 1980 با مار شروع کرد. مردم در فروشگاه ها کمک مالی نشان دادند. مردم از دیدن مردی با مار دور بدن خود پیچیده تعجب کردند.

مار نامیده می شود
هاپکینز می گوید که به تدریج بیشتر و بیشتر برنامه ها و برنامه های تلویزیونی ایجاد می کند که باعث می شود مردم او را بشناسند. پس از ملاقات با همسرش ، مجموعه او شروع به رشد کرد. حالا از مردم عادی گرفته تا پلیس ، از هاپکینز خواسته شده است مارها را جمع کند. این زوج پرورش مار را با خواندن کتاب و تماشای مستند فرا گرفته اند. هر دو آنها تمام روز را به مراقبت ، نگهداری ، استحمام و تغذیه مارها می پردازند.

هر دو هزینه های زیادی را صرف این کار می کنند. یک مأمور امنیتی تحت نظارت است. دوربین های مدار بسته حتی نصب شده اند. با این حال ، زوج هاپکینز همه چیز را دوست دارند. نه اینکه او هرگز با تهدیدی روبرو نشده باشد. شستش توسط مار گزیده شد.

[ad_2]