qamar javed bajwa: چرا ژنرال باجوا رئیس ارتش پاکستان می گوید هند پاکستان نیاز به حل مسالمت آمیز مسئله کشمیر دارد؟ آیا فرمانده ارتش پاکستان صلح در کشمیر ، فشار ایالات متحده آمریکا یا حرکت باجوا را تحریک کرد؟

فوریه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ژنرال کمار جاوید بایوا ، رئیس ارتش پاکستان با هند صلح کرد
  • بایوا می گوید پاکستان و هند باید مسئله کشمیر را “مسالمت آمیز” حل کنند
  • کارشناسان اظهارات ژنرال بایوا را کلاهبرداری با هدف خطرناک می دانند

اسلام آباد
فرمانده ارتش پاکستان ، ژنرال کمار جاوید بایوا ، که به یک تروریست تبدیل شده است ، با هند صلح کرد. روز سه شنبه ، ژنرال باجوا گفت پاکستان و هند باید مسئله کشمیر را “به روشی آبرومندانه و مسالمت آمیز” حل کنند. کارشناسان می گویند بیانیه ژنرال بایوا حقه ای است برای نشان دادن دولت بایدن که ما خواهان صلح با هند هستیم ، اما آماده نیست. همزمان ، رئیس ارتش پاکستان می خواهد مسئله کشمیر را بین المللی نگه دارد.

متخصص روابط بین الملل رانها به عقب NBT به صورت آنلاین می گوید ایالات متحده فشار بر پاکستان را برای اقدام علیه تروریست ها افزایش داده است. اکنون بایوا می ترسد که آمریکا در مورد صلح در کشمیر چنین چیزی بگوید. قبل از اینکه ایالات متحده این حرف را بزند ، رئیس ارتش پاکستان با گفتن صلح کلاهبرداری را انجام داد. آقا گفت: “آنها قبل از فشار دادن بایدن برای جلوگیری از تروریسم شرط بندی کردند.”
اسامه بن لادن به دلیل دیپلمات پاکستانی ناخواسته بودجه نواز شریف را تأمین مالی کرد
“این موضوع باید اکنون در اخبار بین المللی باقی بماند.”

کمار آقا گفت: “ارتش پاکستان گاهی در مورد صلح صحبت می کند و گاهی از تروریست ها حمایت می کند. او همچنین گاهی می گوید آمریکا در این مسئله دخالت می کند. ارتش پاکستان چندین بار سعی کرده است کشمیر را فتح نظامی کند ، اما نتوانسته است. تلاش های پاکستان اکنون ادامه دادن موضوع کاشمر در سطح بین المللی است تا موضوع در اخبار بین المللی باقی بماند. باید گفت که این باید به صورت مسالمت آمیز حل شود. به حمایت از تروریست ها ادامه دهید. وی گفت چرا رئیس ارتش پاکستان در ملا public عام صلح می گوید ، اگر صلح می خواهد ، باید پیشنهادی به سفارت هند ارائه دهد.
مسیری جدید به پاکستان ، چین در آماده سازی برای دور زدن هند در سیاچن
پاکستانی ها چه گفتند؟
روز سه شنبه ، بایوا ، رئیس ارتش پاکستان گفت که پاکستان و هند باید مسئله کشمیر را “به روشی آبرومندانه و مسالمت آمیز” حل کنند. وی گفت: “پاکستان و هند باید مسئله جامو و کشمیر را به روشی آبرومندانه و مسالمت آمیز مطابق با آرمان های مردم جامو و کشمیر حل کنند.” وی گفت: پاکستان کشوری صلح طلب است که برای صلح منطقه ای و جهانی فداکاری های زیادی کرده است. باجوا گفت: “ما مصمم هستیم كه از آرمان احترام متقابل و همزیستی مسالمت آمیز پیروی كنیم. وقت آن است که با آرامش از همه جهات دست دراز کنیم.

“هیچ کس ضعیف فکر نمی کند”

با این حال ، او همچنین گفت که میل به صلح نباید به عنوان یک نقطه ضعف تلقی شود. ارتش پاکستان توانایی از بین بردن هرگونه تهدید را دارد و آماده است. رئیس جمهور ارتش پاکستان در زمانی خواستار صلح است که با برگزاری انتخابات در گیلگیت-بالتستان سعی در تغییر وضع موجود شده است. در همین زمان ، بسیاری از گزارش های بین المللی معتقدند که چنین تروریست هایی در پاکستان پناه گرفته شده اند ، که در هند مرتکب خونریزی می شوند.

[ad_2]