Northrop Grumman B-2 Spirit: ایران انتقام مرگ کسیم سلیمانی توسط دونالد ترامپ را می گیرد؟ نشان داده شده است که یک گلف B-2 در زیر یک بمب افکن هسته ای بازی می کند

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تهران
ایران بار دیگر نذر انتقام از دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را تکرار کرده است. عکسی از دونالد ترامپ در رسانه های ایران به اشتراک گذاشته شد که نشان می دهد وی در سایه بمب افکن هسته ای B-2 گلف بازی می کند. این عکس برای انتقام توسط کسانی که دستور ترور ژنرال قاسم سلیمانی توسط ارتش ایران را داده اند ، نوشته شده است.

به ترامپ نشان داده شد که زیر بمب افکن B-2 در حال بازی گلف است
خبرگزاری تسنیم ایران عکسی را در توییتر خود منتشر کرد که دونالد ترامپ در سایه بمب افکن B-2 گلف بازی می کند. در زیر عنوان این توییت آمده است که “انتقام اجباری است”. گفته می شود این اظهارات در ماه دسامبر توسط رهبر معظم دینی ایران ، آیت الله علی خامنه ای ، برای انتقام مرگ فرمانده عالی ارتش ، ژنرال قاسم سلیمانی ، بیان شده است.

بمب افکن H-20 B-2 02

کسیم سلیمانی به دستور ترامپ کشته شد
به دستور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، ژنرال ارتش ایران قاسم سلیمانی در تاریخ 3 ژانویه 2020 در حمله هواپیمای بدون سرنشین توسط ارتش آمریکا کشته شد. در آن زمان ، سلیمانی با اتومبیل فرودگاه بین المللی بغداد ، پایتخت عراق را ترک می کرد. ایران با تحریک مرگ ژنرال خود ، به چندین پایگاه نظامی آمریكا در عراق حمله كرد.

جک دورسی ، مدیر عامل توییتر نیز هدف قرار گرفته است
در همان زمان ، بسیاری از کاربران توییتر به این عکس توسط جک دورسی ، مدیر عامل شرکت رسانه های اجتماعی توییتر مراجعه کرده اند. او در توییت خود به جک اشاره کرد و گفت که سکوی او مخالف سخنان نفرت است. در واقع ، مصرف کنندگان آن را مورد تنفر از ترامپ می دانند. در نتیجه ، توییتر به دنبال خشونت در 6 ژانویه در پارلمان آمریکا ، حساب کاربری ترامپ در توییتر را ممنوع کرد.

روسیه آشکارا از ایران حمایت کرده ، گفته چرا دانشمند هسته ای فهری زاده کشته شد؟
ایران برای دستگیری ترامپ از اینترپل کمک می گیرد
یک سال پس از ترور سرلشکر قاسم سلیمانی ، ایران بار دیگر برای دستگیری ترامپ از نهاد بین المللی اینترپل کمک می گیرد. ایران از اینترپل خواسته است اطلاعیه ای از گوشه سرخ علیه 47 مقام آمریکایی از جمله ترامپ صادر کند. پیش از این ، ایران در ژوئن برای صدور اطلاعیه از گوشه قرمز به اینترپل متوسل شد ، اما پس از آن درخواست تجدیدنظر آن رد شد.

ایران با امتناع از تسلیم تحریم های آمریکا ، قدرت نظامی خود را با روسیه افزایش خواهد داد

ایران در حال آماده سازی برای مراجعه به دادگاه بین المللی کیفری است
ایران گفته است که غلامحسین اسماعیلی ، سخنگوی قضایی ، باید با صدور درخواست تجدیدنظر از فرمانده عالی سپاه پاسداران انقلاب اینترپل ، بیانیه ای درباره گوشه سرخ رئیس جمهور آمریکا و فرمانده پنتاگون در مورد ترور کسیم سلیمانی صادر کند. ما مجازات کسانی را که در ترور فرمانده خود دست داشتند ، جدی می گیریم. ایران تصمیم گرفته است که پرونده را به دادگاه کیفری بین المللی فرجام دهد. برای این کار یک برگ هزینه 1000 صفحه ای تهیه شده است.

[ad_2]