Meena Harris Viral: Meena Harris پس از توییت در اعتراض کشاورزان هندی ویروسی شد: خواهر زاده Kamla Harris Meena ویروسی شد و در مورد جنبش کشاورزان هند در توییتر نوشت

فوریه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
مشاهیر از سراسر جهان در حمایت از جنبش کشاورزان در هند شرکت کردند. جنجال به وجود آمده است ، اما مانی هریس ، که درگیر این اختلاف بود ، سر خم نخواهد کرد. مینا خواهرزاده کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده است ، که قبلاً به سختی او را در هند می شناخت. با این حال ، به عنوان یک وکیل در حرفه ، Meena در آمریکا نیز بسیار شناخته شده است. وی اخیراً در حمایت از این جنبش در توییتر خود نوشت ، پس از آن مورد انتقاد برخی از کاربران رسانه های اجتماعی هند قرار گرفت. با این حال ، او دوباره به شدت پاسخ داد.

خشم را در توییتر برطرف کرد
مینا روز جمعه در توییتر نوشت – “من نمی ترسم و ساکت نمی شوم.” در واقع ، وی پیش از این در توییتر خود نوشته بود: “تصادفی نیست که قدیمی ترین دموکراسی جهان یک ماه پیش مورد حمله قرار گرفت و بزرگترین دموکراسی جهان مورد حمله قرار گرفت. بهم پیوسته است. همه ما باید از خاموش شدن اینترنت در هند و خشونت نیروهای شبه نظامی علیه کشاورزان عصبانی باشیم. وی سپس مورد هدف ترول های جناح راست قرار گرفت. واکنش مینا به واگن برقی حتی ویروسی تر شد.


“شما در هند چه می کنید …”

مینا همچنین عکسی از اعضای جبهه متحد هندو در حال سوزاندن پوستر خود را به اشتراک گذاشت. وی نوشت: “من در حمایت از حقوق بشر کشاورزان هندی صحبت کردم و واکنش آنها را می بینم.” در هند. من می گویم – نودیپ Kaur 23 ساله ، که برای حقوق کارگران می جنگد ، در بازداشت پلیس دستگیر و شکنجه شد ، مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت. وی 20 روز بدون وثیقه در بازداشت بود.

مینا هریس کیست؟
مینا دختر خواهر کمالا هریس مایا است. مینا ، که در مدارس معتبر حقوق در استنفورد و هاروارد تحصیل کرده است ، به عنوان وکیل برای محرمانه بودن داده ها و امنیت سایبری کار کرده است. وی همچنین نویسنده کتاب های پرفروش در نیویورک تایمز است. کتاب او ، دختر جاه طلب ، همین چند هفته پیش منتشر شد. او همچنین یک کتاب تصویری ، ایده بزرگ کامالا و مایا ، در مورد مادرش و کمالا نوشت. هریس ، مدافع عدالت اجتماعی ، همچنین “کمپین برای زنان پدیدار” را در سال 2016 راه اندازی کرد.

بالاخره چرا ستاره های پورنو میا خلیفه ، خواننده پاپ ریحانا و گرتا نیز از جنبش کشاورزان حمایت می کنند؟ برای اطلاع از Anurag Varma به پنچاناما مراجعه کنید

عکس: رویترز

عکس: رویترز

[ad_2]