Kamar Javed Baiva در جامو و کشمیر: فرمانده کل ارتش پاکستان Kamar Javed Baiva در مورد جامو کشمیر با هند: فرمانده کل ارتش پاکستان Kamar Javed Baiva در اختلاف با هند

فوریه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
پاکستان ، که به تروریست هایی که خاک هند را خونی کرده و آتش بس مرزی را نقض کرده اند ، پناه داده است ، در صلح است. کمار جاوید بایوا ، رئیس ارتش پاکستان در حال مذاکره با هند برای یافتن “راه حل صلح آمیز” برای جامو و کشمیر است.

“راه حل های صلح آمیز رسیده اند”
هنگام مراسم فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی پاکستان ، بایوا از دراز کردن “دست صلح از هر جهت” صحبت کرد. وی همچنین گفت که پاکستان و هند همچنین باید اختلاف طولانی مدت در مورد جامو و کشمیر را با رعایت احترام و مسالمت آمیز ، مطابق با انتظارات مردم آنجا حل و نتیجه منطقی برای این فاجعه انسانی بگیرند.

“هیچ کس ضعیف فکر نمی کند”
با این حال ، او همچنین گفت که میل به صلح نباید به عنوان یک نقطه ضعف تلقی شود. ارتش پاکستان توانایی از بین بردن هرگونه تهدید را دارد و آماده است. رئیس جمهور ارتش پاکستان در زمانی خواستار صلح است که تلاش می شود با برگزاری انتخابات در گیلگیت-بالتستان وضعیت موجود را تغییر دهد. در همین زمان ، بسیاری از گزارش های بین المللی معتقدند که چنین تروریست هایی در پاکستان پناه گرفته شده اند ، که در هند مرتکب خونریزی می شوند.

شمشیر FATF آویزان است
جلسه FATF (گروه اقدام مالی) برای این ماه برنامه ریزی شده است که در آن سرنوشت پاکستان رقم خواهد خورد. پاکستان در فهرست خاکستری FATF قرار دارد و در صورت حفظ آن می تواند خسارات مالی زیادی به بار آورد. به همین دلیل است که او از ماه اکتبر وانمود می کند که علیه تروریست ها و سازمان های تروریستی اقدامی انجام می دهد. در عین حال ، هند در تلاش است چهره واقعی خود را به جهانیان ارائه دهد.

[ad_2]