Hoedspruit آفریقای جنوبی افتخار شیرها را در آستان خود کشف کرد یک فیلم ویروسی مشاهده کنید: یک زن و شوهر درب خانه را صبح باز کردند ، 6 شیر بیرون نشسته بودند ، فیلم ترسناک را تماشا کنید

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • زن و شوهری که در آفریقای جنوبی از خواب بیدار شدند ، خانواده ای از شیرها را دیدند که مقابل خانه شان نشسته اند
  • دیوید دی بیر و همسرش ماریسکا که در هویدسپروت زندگی می کنند ، به محض بیدار شدن از خواب صبح شیرها را دیدند.
  • این شیرها در مقابل خانه خود در حال استراحت بودند ، دیوید و ماریسکا با دیدن این شیرها احساس کردند.

پرتوریا
یک زن و شوهر وقتی دیدند یک خانواده شیر در جلوی خانه شان نشسته اند ، در آفریقای جنوبی خوابیده بودند. در منطقه هویدسپروت ، دیوید دی بیر و همسرش ماریسکا صبح با دیدن شش شیر که درهایشان نشسته بودند از خواب بیدار شدند. این شیرها در مقابل خانه خود در حال استراحت بودند. حواس دیوید و ماریسکا با دیدن این شیرها پرواز کرد.

شیرها با دیدن دیوید و ماریسکا در ابتدا هیچ تاثیری نداشتند ، اما بعداً بلند شدند و شروع به حرکت کردند. وی سپس به جنگل منطقه Hoidspruit رفت. دیوید ، مالک شرکت ساخت و ساز داون ، گفت که او و همسرش ماریسکا برای فروش به خانه پدرشان آمده اند. در این مدت ، سها از دیدن این که شیرها خانه را تصرف کرده اند متعجب نشد.

“چه چیزی می تواند نگهبان بهتری برای خانه باشد”
دیوید فیلمی از کل این حادثه را در پست خود در فیس بوک قرار داده است که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. یکی از کاربران ، راس گلدواردی ، در مورد این ویدئو اظهار داشت: “ما به یک باغ مانند این نیاز داریم. حیوان خارق العاده. کاربر دیگری ، شلی ، در مورد آنچه که می تواند یک خانه دار بهتر باشد نوشت. آنها می توانند خود را تغذیه کنند و نگهداری آنها هزینه ای ندارد. نه تنها این ، هیچ ترس از سرقت در خانه وجود نخواهد داشت.

این ملک در عمارت بزرگ بازی Leadwood واقع شده است ، جایی که ارزش خانه ها حدود 1 کرور است. کسانی که در اینجا حضور دارند می گویند که در این منطقه با مساحت حدود 5500 هکتار ، شیرها آزادانه بین پارک ملی کروگر و دره بلید پرسه می زنند. این ویدیو اکنون در شبکه های اجتماعی محبوب شده است.

[ad_2]