Greta Thunberg Toolkit Meina Kya Hai؟ مجموعه ابزارهای مشترک گرتا تونبرگ در مورد کیسان اندولان چیست و شامل چه مواردی است؟ ابزار چیست؟ چرا طوفان پس از توییت گرتا تونبرگ درباره جنبش روستایی بوجود آمد؟

فوریه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

بازیگر گرتا تونبرگ ، معروف به اظهارنظرهای تندش درباره تغییر آب و هوا و حفاظت از محیط زیست ، در توییتر منتشر کرد. وی “مجموعه ای از ابزارها” را برای حمایت از جنبش کشاورزی مداوم در هند به اشتراک گذاشت که اکنون مورد بحث و جدال بسیاری قرار گرفته است. در حقیقت ، گرتا بعداً آن را حذف کرد و تصاویر صفحه رسانه های اجتماعی وی ادعا کرد که توطئه برای تهمت به هند کشف شده است. پلیس دهلی FIR را علیه افرادی که سند را تهیه کرده اند ثبت کرده است. گرتا بعداً “جعبه ابزار” به روز شده را به اشتراک گذاشت ، اما مهم است که بدانید بالاخره “جعبه ابزار” است ….

ابزار چیست؟

جعبه ابزار یک سند است. این شامل پیشنهادهای مفصلی برای گزارش یک مشکل و برداشتن مراحل مربوط به آن است. معمولاً داوطلبانی که در یک کارزار یا جنبش بزرگ شرکت می کنند ، راهنمایی می شوند. هدف آن نشان دادن جهت به طبقه خاص یا مخاطبان هدف برای کار در زمین است. کسانی که می خواهند در مورد مشکلی بدانند یا می خواهند در آن مشارکت داشته باشند با مجموعه ای از ابزارها کمک می گیرند. این کمک می کند تا گام های مربوط به یک کمپین آنلاین یا آفلاین به طور همزمان و در همان جهت برداشته شود.

درخواست تجدیدنظر صوتی

این کتاب راهنما ، که گرتا به اشتراک گذاشت ، از مردم سراسر جهان خواست که به اعتراضات بپیوندند و از کشاورزان حمایت کنند. وی از مردم خواست با اشتراک گذاری عکس یا فیلم در شبکه های اجتماعی #FermmersProtest یا #StindWithFermers را ارسال کنند. با انجام این کار ، پس از جمع آوری اطلاعات از مردم ، از دولت خواسته شد که ویدئویی را با سingال از قوانین کشاورزی به اشتراک بگذارد. این پیشنهاد می دهد که از نخست وزیر هند و نارندرا مینگ وزیر کشاورزی ، نارندرا سینگ تومار ، به همراه نخست وزیر خواسته شود صندوق بین المللی پول ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان غذا و کشاورزی و بانک جهانی را مشخص کنند.

درخواست تجدید نظر برای زمین

گرتا همچنین مردم هند را به شرکت در موکب ها یا رژه های روستاها فراخواند. درخواست اعتراض مردم خارج از هند برای اعتراض در مقابل سفارتخانه های هند ، ادارات دولتی و رسانه ها. وی از مردم خواست تا از نمایندگان محلی خود س questionال کنند و از آنها بخواهند که به وظایف خود عمل کنند. وی گفت مردم باید از دولت درخواست كنند تا خشونت را پایان دهد. سازمان ملل ، change.org ، همچنین باید از كمك قانونگذاران تقاضای كمك كند. مهم است که بدانید “جعبه ابزار” یک سند غیرقانونی نیست و هیچ شکایتی در مورد به اشتراک گذاری آن ثبت نشده است. این شکایت متوجه سندی است که در توییت قدیمی به اشتراک گذاشته شده است و سازندگان آن را به توطئه علیه هند متهم کرده اند.

آیا می خواهید به هند آسیب برسانید؟

گرتا یک جعبه ابزار با عنوان روی جلد به اشتراک گذاشت: “آیا شما در بزرگترین اعتراض تاریخ بشر خواهید بود؟” گرتا بعداً پست را پاک کرد و لینک به روز شده را به اشتراک گذاشت ، اما قبل از آن تصاویر صفحه او در رسانه های اجتماعی منتشر شد. منابعی از دولت هند ادعا می کنند که این مجموعه ابزار توسط مسسه ای به نام “صلح برای عدالت” برای آسیب رساندن به منافع هند ایجاد شده است. از بنیانگذاران این انجمن می توان به “مو دالیوال” حامی خود خوانده هالیستان اشاره کرد که در ونکوور کانادا زندگی می کند. ارائه پاورپوینت شامل “تخریب تصویر یوگا و چای” ، دومین “اتحاد جهانی اختلال در بین مهاجران در 26 ژانویه” و “پس گرفتن قوانین کشاورزی” بود.

گرتا تونبرگ روتوش کرد و “جعبه ابزار” تظاهرات کشاورزان را منتشر کرد

گرتا تونبرگ روتوش کرد و “جعبه ابزار” تظاهرات کشاورزان را منتشر کرد

[ad_2]