Farthing Pen Marine سابق بریتانیا: Farthing سابق تفنگداران دریایی بریتانیا و حیوانات خانگی برای خروج از افغانستان آزاد می شوند و کابل را ترک می کنند: تفنگدار سابق انگلیسی با سگ و گربه افغانستان را ترک می کند

آگوست 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
تفنگدار سابق سلطنتی بریتانیا به همراه حدود 200 سگ و گربه از افغانستان خارج شد. با این حال ، کارکنان افغان سازمان او در کابل قرنطینه شده اند. او کمپینی را برای خروج از کشور به همراه حیواناتش آغاز کرده بود. پل ‘قلم’ فرتینگ ، هواپیمایی کرایه شده خصوصی با حیواناتش ، اواخر شنبه شب از کابل برخاست.

همسر دریایی سابق در یک پرواز خالی تخلیه شد
در زمانی که مردم در فرودگاه کابل آماده بودند تا برای خروج از هواپیما بیرون بیایند. در آن زمان ، همسر پن فرتینگ ، آدا ، به تنهایی توسط یک هواپیمای ترابری نظامی C-130 رها شد. او را از کابل به زادگاهش نروژ بردند. این عکس از پرواز خالی نیز کاملاً ویروسی شد.

بحث های زیادی در انگلستان درباره این بازگشت وجود دارد
همچنین بحث های زیادی در مورد بازگشت این تفنگدار دریایی سابق از ارتش انگلیس در بریتانیا انجام شده است. این سرباز سابق قاطعانه قصد داشت با سگ و گربه های خود به بریتانیا برود. مردم انگلیس دیدگاه های متفاوتی در این مورد داشتند. مردم در مورد ارزشهای زندگی انسان و حیوان بحث کردند. دومینیک دایر ، فعال حقوق حیوانات ، سخنگوی Farthing در بریتانیا ، گفت که این هواپیما روز یکشنبه در فرودگاه هیترو لندن فرود می آید.

بعد از 31 اوت در افغانستان چه اتفاقی می افتد؟ 98 کشور از جمله آمریکا توافقنامه ای را با طالبان امضا کرده اند
از خروج بدون حیوانات از افغانستان خودداری کرد
فرتینگ ، که 15 سال پیش به عنوان سرباز انگلیسی در افغانستان مستقر بود ، یک موسسه خیریه به نام “نوجاد” تأسیس کرد. او حق داشت با پرسنل افغان و افراد وابسته به آنها در هواپیمای ارتش انگلیس کشور را ترک کند ، اما از خروج بدون دام از کشور خودداری کرد. چند روز ، فرتینگ از رسانه های اجتماعی برای خروج از افغانستان با حیوانات خود استفاده کرد و با رسانه ها مصاحبه کرد.

انفجار در کابل: انفجار دوباره در نزدیکی فرودگاه کابل ، در پی اصابت راکت به خانه دو نفر کشته شدند
نماینده مجلس انگلیس گفت – به مردم توجه کنید
همه اینها در زمانی اتفاق می افتد که مردم در فرودگاه کابل به کشور هجوم آوردند. حامیان وی برای کمک از دولت انگلیس لابی کردند و عملیات نجات “عملیات کشتی” نام داشت. با این حال ، قانونگذاران بریتانیایی از این امر انتقاد کرده و می گویند تمرکز باید بر نجات مردم باشد ، نه حیوانات.

بحران افغانستان: “مانند عمران خان ، هند باید عذرخواهی کند” ، گلبدین حکمتیار ، قصاب در کابل ، سم می پاشد
وزیر دفاع انگلیس نیز ابراز نارضایتی کرد
فرتینگ و حامیانش گفتند که عملیات تابوت در هواپیما نشسته یا از منابع پرسنلی که در عملیات تخلیه شرکت کرده اند استفاده نکرده است. با این حال ، نمایندگان دولت بریتانیا قاطعیت خود را در این مورد ابراز کردند. بن والاس ، وزیر دفاع گفت ارتش باید مردم را بر حیوانات اولویت دهد و شکایت کرد که طرفداران فرتینگ زمان بیشتری را صرف فرماندهان ارشد و آزار و اذیت پرسنل نظامی کردند.

حمله هوایی آمریکا: در حمله هوایی دیگر آمریکا در افغانستان ، عامل انتحاری که با خودرو حمل می شد کشته شد
سخنگوی طالبان اجازه نداد
دومینیک دایر می گوید نگهبانان طالبان با وجود داشتن مدارک معتبر برای ورود به بریتانیا ، به پرسنل افغان اجازه ورود نمی دهند. روز گذشته نیز گزارش هایی مبنی بر عدم ورود جنگجویان طالبان به شهروندان کشورشان به این فرودگاه منتشر شد. این سازمان تروریستی می گوید تنها به دارندگان گذرنامه خارجی اجازه ورود به فرودگاه را می دهد.

قلم Farthing

تفنگدار سابق پل پن فرتینگ

[ad_2]