elon musk fixing virus virus virus: elon musk: elon musk هرگز پول تعمیر اتومبیل را نداشت ، امروز ثروتمندترین مرد روی زمین – elon musk fixing car ، زیرا او توانایی پرداخت هزینه تعمیرات را ندارد یک عکس قدیمی ویروسی می شود

ژانویه 12, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ثروت آلن ماسک ، ثروتمندترین مرد روی زمین ، به 195 میلیارد دلار (حدود 14،235،500 کرور) رسید. در زندگی ایلان ماسک زمانی بود که او پول پرداخت یک مکانیک برای تعمیر ماشین را نداشت. ایلان ماسک ، مالک تسلا ، سازنده اتومبیل های برقی ، ثروتمندترین انسان امروز جهان است و هر ساعت 127 روپیه درآمد دارد. نه تنها این ، او هم اکنون در تلاش است تا آرزوی خود را برای استقرار در مریخ تحقق بخشد. در همین حال ، عکسی از ایلان ماسک جوان ، که وی در حال تعمیر ماشین خود بر روی آن است ، اکنون در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. ما را در جریان قرار دهید

ایلان ماسک هیچ پولی برای تعمیر ماشین نداشت

در سال 1993 ، ایلون ماسک برای اولین بار یک ماشین قدیمی BMW خریداری کرد. این ماشین در سال 1978 ساخته شد و آلن ماسک یک لیوان قدیمی آشغال را به قیمت 20 دلار خریداری کرد تا جای شیشه ماشین خود را بگیرد. این اطلاعات در مورد الون ماسک در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد. عکس وی از ماشین تعمیر شده اکنون در شبکه های اجتماعی محبوب شده است. یکی از کاربران این عکس قدیمی الون ماسک را در توییتر خود منتشر کرده و گفته است: “ایلان ماسک ماشین خود را درست می کند زیرا پول برای تعمیر آن را نداشته است.” در این عکس آلن ماسک جوان آینه اتومبیل خود را درست می کند. در پاسخ به این توییت ، ایلان ماسک گفت که این فنجان را از یک فروشگاه قراضه به قیمت 20 دلار خریداری کرده است. فروشگاه قراضه مکان بسیار خوبی برای خرید لوازم یدکی بود.

ایلان ماسک در حال آوردن قطعاتی از فروشگاه قراضه بود

عکس تعمیر ماشین آلن ماسک اولین بار توسط مادرش می ماسک در سال 2019 به اشتراک گذاشته شد. او به مخالفان الون ماسک حمله کرد و گفت که در سال 1995 ایلان ماسک از این ماشین اطلاع داشت و مردم گفتند که الون ماسک هیچ تصوری از این ماشین نداشت. مخالفان ماسک از درک او از ماشینش انتقاد کردند. مادرش پاسخ مناسب داد. در پاسخ به این توییت ، ایلان ماسک فاش کرد که خودش همه چیز را از BMW های قدیمی درست کرده است. دلیل این امر این بود که او نمی توانست برای تعمیر مکانیک پول بپردازد. برای تعمیر ماشین قطعات یدکی را که آلن ماسک از سطل زباله آورده است. ماسک گفت که این ماشین قدیمی BMW را در سال 1993 با قیمت تقریباً یک روپیه خریداری کرده است. (عکس: ایلان ماسک و مادرش مایوه ماسک)

صاحب تسلا در هر ساعت حدود 127 روپیه درآمد کسب می کند

-127-

بگذارید به شما بگویم که ماسک با غلبه بر جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، ثروتمندترین مرد جهان شد. با وجود رکود اقتصادی ناشی از ویروس کرونا ، دارایی خالص ماسک طی 12 ماه گذشته 150 میلیارد دلار افزایش یافته است. او احتمالاً سریعترین فرد در جهان است. ماسک در سال گذشته 17.736 میلیون دلار در ساعت درآمد کسب کرده است ، یعنی حدود 127 کرور. این بدان دلیل است که سهام تسلا ، با ارزش ترین شرکت اتومبیل سازی جهان سرعت بی سابقه ای کسب کرده است. تحلیلگران می گویند پیروزی دموکرات ها در جورجیا انتظارات تسلا را افزایش داده است زیرا این حزب از ترویج هفته های برق در این کشور حمایت می کند. به گفته سرمایه گذار bilinear ، چامث پالیهاپیتیا ، قیمت سهام تسلا می تواند سه برابر بیشتر از قیمت فعلی افزایش یابد. اگر این اتفاق بیفتد ، ماسک به اولین تریلر جهان تبدیل می شود.

ایلان ماسک با جف بزوس ، پادشاه تاجگذاری نشده اتومبیل ها رقابت می کند

ماسک ، یک مهندس 49 ساله متولد آفریقای جنوبی است که دارای 20 درصد سهام تسلا است. وی همچنین مدیرعامل SpaceX است. او همچنین در مسابقات فضایی خصوصی با Bezos ‘Blue Origin LLC رقابت می کند. دارایی خالص ماسک در تاریخ 6 ژانویه به 184.5 میلیارد دلار رسید. طبق شاخص میلیاردرهای بلومبرگ ، دارایی خالص ماسک تنها 3 میلیارد دلار کمتر از بزوس بود. بزوس از اکتبر 2017 مقام ثروتمندترین مرد جهان را در اختیار داشته و دارایی خالص 187 میلیارد دلار داشته است. اما روز پنجشنبه ، افزایش سهام تسلا سلطنت او را گرفت. تسلا سال گذشته 5 ماشین رنگ آمیزی تولید و تحویل داد. این رقم در مقایسه با شرکت فورد موتور و شرکت جنرال موتورز چیزی نیست.

[ad_2]