delta covid variant india: نام اولین سویه کووید موجود در هند “Delta” خواهد بود ، آیا می دانید WHO به سویه دوم چیست؟ – نوع کوید ، اولین بار در هند کشف شد ، دلتا نامیده می شود ، که با الفبای یونانی نشان داده می شود

می 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ژنو
نوع ویروس کرونا که اولین بار در هند کشف شد ، دلتا نام دارد. نه تنها این ، دومین نوع موجود در هند با نام کاپا شناخته می شود. سازمان بهداشت جهانی با اعلام دو نام کرونا ، گفت که نامگذاری با حروف یونانی ساخته شده است.

نام های علمی قدیمی تغییر نمی کنند
WHO گفته است که این نام های جدید برای انواع Kovid جایگزین نام های علمی موجود نخواهد شد. این نام ها برای تحقیقات آینده مانند گذشته استفاده می شوند. در واقع ، نام علمی در همه دنیا یکسان است که بر اساس ویژگی های آن حفظ می شود.

WHO اعتراض کرده است که کرونا کرانه را به هر کشوری مرتبط کند
دکتر ماریا ون کرچوو ، رئیس بخش فنی WHO برای COVID-19 ، گفت که هیچ کشوری نباید از نظر فشار تاج انگ بزند. این توصیه WHO در واقع چند روز پیش پس از پیوند دادن انواع Kovid-19 یافت شده در کشورهای مختلف جهان با این کشورها ارائه شد. بسیاری از کشورها از جمله هند به این نام ها اعتراض کرده اند.

دلیل افزایش موارد این است که آیا نوع جدیدی از تاج وجود دارد یا نه ، تعیین توالی ژنوم آغاز شده است
نام های علمی انواع تاج در هند یافت می شود
نام علمی انواع تاج که در هند یافت می شود B.1.617 و B.1.618 است. گزینه B.1.617 برای اولین بار در این مورد یافت شد. به آن سویه جهش یافته مضاعف نیز گفته می شود. این نوع تاج Delta نام دارد. جدا از آن ، نوع B.1.618 به عنوان کاپا شناخته خواهد شد.

کوید -19 مارس به هند: چرا کرونا در سرتاسر کشور با سرعت دو برابر رشد می کند؟ نظر کارشناسان را جلب کنید
این انواع مسری تر از انواع اصلی هستند
این نوع راحت تر از نسخه اصلی ویروس گسترش می یابد. ماریا ون کرهوو ، دانشمند WHO که روی تاج کار می کند ، گفت که عفونت با نوع تاج B.1.617 به سرعت در حال گسترش است ، اطلاعات موجود است. طبق WHO ، احتمال آلودگی ویروس هندی نوع B.1.617 بسیار زیاد است.

[ad_2]