Dayal Kaur: دختر 4 ساله سیک انگلیس تاریخ می نویسد ، با ضریب هوشی عالی به یک باشگاه کودکان می پیوندد – دختر چهار ساله سیک انگلیس با ضریب هوشی عالی به یک باشگاه کودکان می پیوندد

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دختر چهار ساله سیک انگلیس با ضریب هوشی عالی به لیست کودکان انگلستان پیوست
  • Dayal Kaur توانایی استثنایی در یادگیری از سنین پایین را نشان داد
  • پدر Dayal Kaur ، یک معلم حرفه ای ، به دخترش گفت که درخشان باشد

لندن
یک دختر چهار ساله سیک انگلیسی در باشگاه کودکان با هوش عالی (IQ) در مناسا گنجانده شده است. دال Kaur با خانواده اش در بیرمنگام زندگی می کند. او توانایی استثنایی در یادگیری را از همان سنین پایین نشان داد و از 14 ماهگی شروع به تشخیص تمام حروف الفبای انگلیسی کرد.

او ضریب هوشی 145 را کسب کرد
Dayal Kaur تمایل خود را برای شرکت در تحقیقات MENSA ابراز داشت و به دلیل انسداد ناشی از ویروس کرونا ، به صورت آنلاین به او پیوست و نمره ضریب هوشی 145 را کسب کرد. این دستاورد او را در یک درصد از جمعیت بریتانیای کبیر قرار داد ، که این یک هدیه استثنایی از طبیعت است.

یک افسر انگلیسی ابراز خوشحالی کرد
جان استیونز ، مدیر عامل شرکت منصاح انگلیس گفت: “ما خوشحالیم که از دیل (Kaur) به ماین خوش آمدید ، جایی که او به جامعه حدود 2000 جوان و نوجوان اضافه شده است.”

پدر دیال کاور یک معلم است
پدر Dayal Kaur ، Sarabjit Singh ، یک معلم است. وی گفت که اکنون رسماً ثابت شده است که او بسیار با استعدادتر از سن خود است. اکنون برای ما طبیعی است که احساس می کنیم دختر کوچک ما خاص است ، اما در این مورد اثبات واقعی بودن یک در یک میلیون او است. ”

[ad_2]