Covid-19 در چین به روز شده است: کرونا در سراسر جهان باقی می ماند ، چین شتاب می گیرد ، بیشتر موارد گزارش شده از ماه مارس – چین بیشترین پرونده های Cavid 19 را در ماه مارس گزارش می دهد

ژانویه 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • این تاج در چین در حال رشد است و بیش از 2000 مورد جدید در ژانویه دارد
  • افزایش سرعت کرونا مشکلات چین را تشدید کرده و پروازها را به بسیاری از کشورها ممنوع می کند
  • بالاترین موارد تاج از مارس 2020 در ژانویه 2021.

پکن
در حالی که سرعت ویروس تاج در سراسر جهان در حال کند شدن است ، اکنون مواردی از آلودگی در چین وجود دارد. بیش از 2000 مورد جدید Kovid-19 در ژانویه در چین گزارش شد. چین بیشترین تعداد آلودگی در یک ماه گذشته را از مارس سال گذشته گزارش کرده است.

بیش از 2،000 در ژانویه آلوده شده اند
کمیسیون ملی بهداشت روز یکشنبه گفت بین 1 تا 30 ژانویه 2016 افراد آلوده به ویروس کرونا در کشور پیدا شدند. آنها شامل 435 عفونت عفونی که از خارج از کشور برگشته اند نیستند. این کمیسیون گفت که دو نفر در ژانویه جان خود را از دست دادند. طی چند ماه این اولین مورد مرگ بر اثر ویروس تاج در چین است.

تیم WHO به بازار وزنه برداری در ووهان رسید
کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، که در حال تحقیق در مورد منشا of کوید -19 هستند ، روز یکشنبه از بازار غذاهای دریایی هونان در هوهان بازدید کردند. تصور می شود ویروس کرونا ویروس برای اولین بار در اواخر سال 2019 در ووهان از حیوان به انسان سرایت کرده است که بعداً به شکل اپیدمی در آمد. پیش از تعطیلی این بازار گوشت ، انواع مختلف دام در آنجا معامله می شد.

خفاش یا تاج پخش شده با تاج؟
بیم آن می رود که ویروس کرونا از خفاش ها یا پانگولین ها وارد انسان شده باشد. پیتر دساک ، جانورشناس با اتحاد محیط زیست ایالات متحده و عضو تیم WHO ، گفت که او امروز از بسیاری از سایت های مهم بازدید کرده است. ابتدا به بازار عمده فروشی و سپس به بازار غذاهای دریایی در هونان رفتم. درک و گسترش اپیدمیولوژی کوید برای تیم مشترک بسیار آموزنده و مهم بود ، زیرا در اواخر سال 2019 شروع به گسترش کرد.

Whahan Wet Market در دسامبر بسته شد
شبکه خبری CBS به نقل از دزاک اظهار داشت که پس از ظهور ویروس تاج در دسامبر 2019 در ووهان ، بازار بسته و پاکسازی شد. با این حال ، این سفر مهم است زیرا می تواند اطلاعاتی راجع به کالاها و افراد ارائه دهد. این حمله تحت امنیت شدید انجام شده و بازار منبع ویروس محسوب می شود.

[ad_2]