Bill Gates: Bill Bill

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بیل گیتس به کشورهای جهان درباره شیوع بیماری در آینده هشدار می دهد
  • گیتس گفت که بیماری همه گیر بعدی 10 برابر خطرناک تر از تاج است
  • بنیانگذار مایکروسافت ادعا می کند – جهان برای همه گیری بعدی آماده نیست

برلین
بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، نسبت به همه گیری در آینده هشدار داده است. آنها ادعا کردند که هر بیماری همه گیر در آینده 10 برابر ویروس کرونر امروزی کشنده خواهد بود. وی تأکید کرد که همه کشورها باید از اپیدمی ویروس کرونا یاد بگیرند. بیش از 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر ویروس تاج جان خود را از دست داده اند ، در حالی که تعداد افراد آلوده به بیش از 10 میلیون نفر رسیده است.

خطر همه گیر بعدی 10 برابر خواهد بود
در مصاحبه ای با رسانه های آلمانی ، بیل گیتس گفت که برای بیماری همه گیر بعدی آماده نیست. وی از دولت های سراسر جهان خواست تا از شهروندان خود در برابر بیماری های احتمالی جدید محافظت کنند. وی گفت: این اپیدمی بد است ، اما همه گیری های آینده ممکن است 10 برابر شدیدتر باشد. گیتس استدلال می کند که اگر اپیدمی ویروس کرونا 5 سال زودتر رخ داده بود ، دنیا نمی توانست به این زودی واکسن تولید کند.

اخطار از ملی گرایی واکسن
بیل گیتس از دانشمندان و سازمان هایی که در واکسن کوید کمک کرده اند ، تمجید کرد. نه تنها این ، او همچنین رهبران جهان را به جلوگیری از ملی گرایی واکسن ها دعوت کرد. گیتس گفت همه باید از توزیع مناسب واکسن حمایت کنند.

بیل گیتس از نخست وزیر مودی برای واکسن کرونا تمجید کرد ، دلیل آن را بدانید
بیل گیتس از طریق بنیاد به فقرا کمک می کند
میلیاردر بیل گیتس بنیاد بیل و ملیندا گیتس را به همراه همسرش تاسیس کرد. که از طریق آن به فقرا و درماندگان در بسیاری از کشورها از جمله هند کمک می کند. طبق وب سایت آنها ، بنیاد می خواهد فرصت را در همه باز کند. همه ما در زندگی ارزش یکسانی را می بینیم. و بنابراین ما متعهد به بهبود کیفیت زندگی مردم در سراسر جهان هستیم.

بیل گیتس بزرگترین “کشاورز” در آمریکا شد ، این کار را برای کشاورزان از کشورهای در حال توسعه آغاز کرد
“ملی گرایی واکسن” چیست؟
وقتی کشوری می خواهد دوز واکسن را فقط به شهروندان یا ساکنانش ارائه دهد ، این “ملی گرایی واکسن” نامیده می شود. وضعیت مشابهی زمانی اتفاق می افتد که کشوری سعی کند این واکسن را به روشی رزرو کند که برای بازار داخلی و شهروندان مفید باشد قبل از اینکه در سایر کشورها در دسترس باشد. به همین منظور ، دولت کشور مربوطه با سازنده واکسن توافق نامه پیش خرید را منعقد می کند.

بروزرسانی واکسن کرونا ویروس: جنگ ملی گرایی بر سر واکسن کرونر ، آیا این پایان است؟
“ملی گرایی واکسن” چیز جدیدی نیست
این اولین بار نیست که همه کشورهای جهان راه “ملی گرایی واکسن” را دنبال می کنند. به طور مشابه ، در هنگام شیوع H1N1 در سال 2009 تجمع واکسن وجود داشت. در آن زمان ، استرالیا اولین کشوری بود که واکسن آنفلوانزای H1N2 را تولید کرد. اما وی صادرات این واکسن را محدود کرد. از طرف دیگر ، برخی از کشورهای ثروتمند با چندین شرکت دارویی توافق نامه پیش خرید را منعقد کرده اند. فقط ایالات متحده توافق نامه ای در مورد 6 دوز واکسن امضا کرده است.

[ad_2]