BCCI: کانگال پاکستان 33 کرور صرف جنگ با هند کرد ، چیزی به دست نیاورد ، سر و صدا کرد

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
پاکستان که در آستانه بنگالی ایستاده است ، پس از خوردن کریکت از هند اکنون بیش از 33 روپیه را در دادخواهی خرج کرده است. در عوض ، پاکستان حتی یک روپیه از هند دریافت نکرد. به دنبال آشکارسازی در ثبت رسمی در پاکستان ، هیاهوی سیاسی ایجاد شده است. گفته می شود این مبلغ 100٪ بیشتر از بودجه PCB سالانه اختصاص داده شده برای بورس تحصیلی بر اساس شایستگی های بهترین 192 کریکت در پاکستان است.

کمیته پارلمانی پاکستان پاسخ هایی را از PCB درخواست کرده است
کمیته پارلمانی پاکستان اخیراً درخواست PCB ، به عنوان مثال شورای کریکت پاکستان علیه مقامات اقدامی انجام دهد. با این حال ، PCB هیچ اقدامی علیه هیچ کارمندی انجام نداد. احسان مانی رئیس PCB خود تأیید کرد که پاکستان به ادعای خسارت BCCI عمل نکرده است.

چرا پاکستان گفت
در حقیقت ، پاکستان ادعا می کند که در سال 2014 با هند 6 توافق نامه کریکت توافق شده است. سپس هند به دلیل شرایطی که بین دو کشور به وجود آمده بود ، این سریال را لغو کرد. سپس پاکستان ادعا کرد که PCB 450 کرون برای آموزش خود هزینه کرده است. PCB در مجمع حل اختلاف شورای بین المللی کریکت (DRF) سخنرانی کرد.

چین عمران خان فقیر را به پاکستان نشان می دهد و خواستار تضمین اضافی قبل از وام است
عمران خان مجدداً 416000 کرور وام گرفت
پاکستان که در آستانه بنگال قرار دارد ، مجدداً وام جدیدی به ارزش 1.2 میلیارد دلار (87،56،58،00،000 Rs) برای مدیریت اقتصاد خود گرفته است. با این میزان بدهی جدید ، پاکستان تاکنون وامهای جدیدی به مبلغ 5.7 میلیارد دلار (4،16،01،73،50،000،000 ریال) در نیمه اول سال مالی جاری جمع آوری کرده است.

پی پای آرزوی پاکستان “فقیر” را دارد ، عمران خان دوباره 416 هزار کرون قرض می کند
عربستان و امارات نیز خواستار وام از پاکستان شده اند
در همان زمان ، عمران خان نخست وزیر ، دولتهای قبلی را مقصر شرایط اقتصادی شکننده کشور ، حتی پس از دو سال و نیم اداره دولت می دانست. اوضاع در پاکستان به حدی رسیده است که حتی دولت عمران خان برای پرداخت حقوق کارمندان دولت مجبور به دستکاری است. عربستان سعودی و امارات ، بزرگترین “اهدا کننده” پاکستان ، به دنبال بازپرداخت میلیاردها دلار بدهی هستند. در همین زمان ، چین ، دوست همیشه سبز پاکستان ، نیز تمایلی به وام دادن به پاکستان ندارد.

[ad_2]