AK-47 را فراموش کنید ، روسیه تفنگ AK-521 را ساخت ، دشمن تا 800 متر دود می کند – آنچه که نشان داد تفنگ جدید AKV-521 ، تفنگ جدید AK-521 Kalashnikov ، از مشخصات و قدرت آتش آگاهی دارد

ژانویه 12, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نگرانی Kalashnikov ، شرکتی که AK-47 را از روسیه تولید می کند ، یک AK-521 کشنده تر تولید کرده است. از کارتریج های 7.62×39 و 5.56×45 در این تفنگ استفاده خواهد شد. AK-521 نسبت به اسلحه های قبلی سری خود کشنده تر خواهد بود. تعمیر و نگهداری این تفنگ نیز بسیار کم خواهد بود ، بنابراین سربازان می توانند حتی در مناطق صعب العبور به راحتی از آنها استفاده کنند. اعتقاد بر این است که این شرکت روسی به زودی نسخه صادراتی این تفنگ را تولید می کند که به کشورهای دوست خارجی ارائه می شود.

پرتاب اسلحه باعث شکستن لوله نمی شود

طبق گزارشی که در روسی Beyond منتشر شده است ، AK-521 از فلز محکم تری در وسط نوری اتصال و بشکه استفاده می کند. بنابراین ، در هنگام کار یا نگهداری هرگز ترک نخواهد خورد. بیشتر اسلحه ها شکایت دارند که اپتیک آنها هنگام استفاده بیش از حد بین لوله و لوله متصل می شود.

همچنین استفاده از پلیمر باعث کاهش وزن AK-521 می شود

-521-

مانند سایر اسلحه های سری 500 ، گیرنده بالا و پایین نیز خواهد داشت. تمام قطعات تحمل کننده سنگین در این تفنگ از فلز ساخته شده است ، در حالی که از پلیمر در نقاط دسته تفنگ و نقاط نگهدارنده در کنار محفظه استفاده می شود. این امر علاوه بر اینکه قدرت بیشتری به تفنگ می بخشد ، سنگین تر از استفاده از پلیمرها نیز می باشد.

AK-521 می تواند تا 800 متر به دقت برسد.

800-521

لوله AK-521 از اسلحه های قبلی بسیار قویتر است. پیش بینی می شود برد آن تا 800 متر باشد. با این حال ، این شرکت هنوز به طور رسمی دامنه تفنگ را فاش نکرده است. کارشناسان می گویند این تفنگ به دلیل وزن نسبتاً کمی که دارد می تواند در آینده به اولین انتخاب سربازانی تبدیل شود که در میدان جنگ می جنگند. دوم ، به دلیل نگهداری کم ، در هر فصلی قابل استفاده است.

حالت عکسبرداری قابل تنظیم است

مهندسانی مانند تفنگهای آمریکایی M-4 و HK 416 حالت شلیک چندگانه را برای AK-521 فراهم کرده اند. به این ترتیب ، کاربر عکاسی کننده می تواند متناسب با نیاز خود دامنه تیراندازی نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک را انتخاب کند. پرتاب ناخالص را می توان در محدوده اتوماتیک نیز انجام داد. در این صورت می توان حداقل 1000 گلوله در دقیقه شلیک کرد.

نه تنها ارتش ، تروریست ها اولین گزینه AK-47 نیز هستند

-AK 47

مشهورترین تفنگ Kalashnikov AK-47 توسط بیش از 30 کشور در ارتش خود استفاده می شود. تفنگ AK-47 که عمدتا از 8 قسمت تشکیل شده است ، نگهداری بسیار کمی دارد. به همین دلیل تروریست ها نیز از این تفنگ بسیار استفاده می کنند. بسیاری از سازمان های تروریستی مانند القاعده ، الشباب ، بوکو حرام ، ASIS ، طالبان ، لشکر طیبا و جیش های محمد از این تفنگ استفاده می کنند.

[ad_2]