یک کودک 9 ساله با گلوله از گردنبند خود در آرژانتین نجات یافت ، مردم می گویند این یک معجزه است

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

بوینس آیرس
در کشور آرژانتین در آمریکای لاتین ، کودک 9 ساله ای درگذشت و درگذشت. در این کشور تحت سلطه مسیحیان ، یک پسر 9 ساله با یک مدالی غسل تعمید یافت. سپس گلوله ای که از جایی شلیک شد به کمر او برخورد کرد و به پایین افتاد. پسر آن موقع نمی دانست که کسی به او شلیک کرده است. وقتی اعضای خانواده به سرعت به بیمارستان منتقل شدند ، متوجه کل ماجرا شدند. حالا مردم آن را معجزه می دانند.

لوکت جان پسر را نجات داد
نام این پسر به عنوان تیجیانو گزارش شده است. عصر روز 31 ژانویه که در درب منزل خود در لاس تالیتاس ، آرژانتین بازی می کرد. فقط در آن صورت بود که یک غریبه آگاهانه یا ناخودآگاه او را از جایی شلیک کرد. با این حال ، این گلوله نتوانست مدالیون صلیبی پسر را تشخیص دهد و یک حادثه بزرگ را نجات داد.

پسری در بیمارستان پیدا شد و مورد اصابت گلوله قرار گرفت
گزارش شده است که پسر روز بعد در شامگاه 31 دسامبر در شادی آغاز سال جدید با خواهر و پسر عموهایش بازی می کرد. او در طول بازی احساس درد شدید در قفسه سینه کرد. وقتی گلوله را به خانواده اش نشان داد ، سریع به بیمارستان منتقل شد. پزشکان گفتند که توسط شخصی کشته شد که به دلیل کمر نمی توانست وارد بدن شود. او شایسته بود بعد از یک ساعت درمان دوباره به خانه بیاید.

گلوله از صحنه مدالیون را پیدا کرد و از آن عبور کرد
پس از بازگشت به خانه ، خانواده تحقیقات در نزدیکی محل را آغاز کردند. در آنجا آنها یک تکه گلوله و یک مدالیون کودک پیدا کردند. این صلیب نقره توسط پدر دیویدو ، دیوید ، اهدا شد. جایی که گلوله بالای کمر بود ، یک سوراخ بزرگ ایجاد شده بود. والدین پسر او را معجزه خدا توصیف کردند. سپس وی را به کلیسا بردند.

پلیس در حال تحقیق است
طبق گزارش رسانه های محلی ، طبق گفته والدین ، ​​پلیس تحقیقات در مورد این پرونده را آغاز کرده است. هنوز مشخص نیست چه کسی و چرا گلوله را شلیک کرده است. طبق گفته پلیس ، این حادثه حوالی ساعت 10 شب رخ داده است. در 31 دسامبر سال 2020.

[ad_2]