یک پیام رادیویی از ماه به مشتری ارسال شده است؟ جونو ناسا سیگنال Wifi مانند را می گیرد – ناسا جونو سیگنال رادیویی Wifi را از مشتری Luna Ganymede تشخیص می دهد

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
یک فضاپیمای آژانس فضایی ایالات متحده ناسا سیگنالی شبیه Wi-Fi را که از ماه در سیاره مشتری می آید ضبط کرده است. که دانشمندان به عنوان یک سیگنال FM کشف کرده اند. این سیگنال بی نظیر از سال 2016 توسط فضاپیمای جونو در مدار مشتری ثبت شده است. گفته می شود این سیگنال از ماه گانیمد در مشتری گرفته شده است.

این موج رادیویی مانند سیگنال رادیویی FM بود
به گفته دانشمندان ناسا ، به نظر می رسد سیگنال FM است. بیشتر سیگنال ها از طریق کانال های رادیویی FM و AM ارسال می شوند. امواج رادیویی FM که از نظر فنی پیشرفته تر به حساب می آیند. زیرا هنگام ارسال پخش از یک مکان به مکان دیگر ، سیگنال های FM خطاهای متوسط ​​مانند نویز را کاهش می دهند. این باعث می شود که گیرنده بسیار واضح تر باشد.

این اولین سیگنال از ماه مشتری است
همانطور که ABC 4 گزارش می دهد ، هرگز چنین امواج شدیدی از ماه مشتری ، بزرگترین سیاره منظومه شمسی گرفته نشده است. جونو این شبکه رادیویی را طی مدار در منطقه قطبی متشکل از گاز ماه پیدا کرد. خطوط میدان مغناطیسی گانیمد از این منطقه عبور می کنند. در زبان دانشمندان ، این فرآیند را معمولاً انتشار رادیویی دسی متر می نامند.

سیگنالها قبل از مشتری دریافت می شدند
براساس Britannica.com ، پخش رادیویی مشتری در سال 1955 کشف شد. در 66 سال گذشته چنین امواج رادیویی بسیاری از این سیاره دریافت شده است. دانشمندان اکنون در حال تلاش برای درک نحوه کار این سیگنال ها هستند.

محققان ناسا گفتند این دلیل سیگنال بود
محققان ناسا معتقدند الکترون مسئول این سیگنال های رادیویی است. این سیگنال توسط فضاپیمای جونو احساس می شود و فقط در 5 ثانیه با سرعت 50 کیلومتر در ثانیه پرواز می کند. با این حال ، دانشمندان هنوز معتقد نیستند که در چنین سیاره ای می تواند حیات وجود داشته باشد.

[ad_2]