یک فرد مسلح در شیکاگو ، 7 نفر در مناطق مختلف مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، 3 نفر کشته شدند – تیراندازی شیکاگو ، یک نفر هفت سریال را شلیک کرد ، حداقل 3 کشته ، 4 نفر زخمی شدند قبل از یک قاتل پلیس

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

شیکاگو
مردی که در ضلع جنوبی شیکاگو آتش گشود ، سه نفر را کشت و چهار نفر را زخمی کرد. این فرد در جریان ملاقات با پلیس در یک پارکینگ در قسمت شمالی شهر کشته شد. محققان در حال تلاش برای یافتن انگیزه قتل هستند. دیوید براون ، رئیس پلیس شیکاگو به خبرنگاران گفت که تیراندازی از ظهر شنبه آغاز شد.

شاگرد اول راهنمایی شد
مهاجم هنگامی که در اتومبیل خود در یک گاراژ در منطقه هاید پارک نشسته بود ، به سر یک دانشجوی 30 ساله از دانشگاه شیکاگو شلیک کرد. مهاجم 32 ساله جیسون نایتینگل به آپارتمانی رفت و یک مأمور امنیتی 46 ساله را که پشت میز کارش نشسته بود ، به ضرب گلوله کشته است. وی سپس به زنی 77 ساله در آنجا شلیک کرد. در حالی که وضعیت این زن در وخیم بود ، نگهبان در بیمارستان کشته شد.

سه نفر در فروشگاه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند
سپس مهاجم با اسلحه ماشین آن شخص را گرفت و به مغازه ای رفت و در آنجا آتش گشود. یک مرد 20 ساله کشته و یک زن 81 ساله زخمی شد. وضعیت این زن وخیم است. مهاجم دختر 15 ساله ای را که در اتومبیل مقابل مغازه نشسته بود به ضرب گلوله کشته است. مادر دختر هم با او بود. وضعیت وی وخیم است.

تیراندازی به سمت پلیس
سپس مهاجم دوباره به همان فروشگاه رفت ، اما در حالی که پلیس در حال تحقیق در مورد تیراندازی بود که پیش از این رخ داده بود ، وی به سمت مأموران پلیس آتش گشود. با این حال هیچ افسری زخمی نشد. ضارب در اینجا متوقف نشد ، اما ماشین را به اواستون برد. مرز شیکاگو است.

تیراندازی به فروشگاه دیگر
دیمیتروز کوک ، رئیس پلیس حتی استون گفت که افسران پلیس نیز در حال تیراندازی به یک فروشگاه پیدا شده اند. در واقع ضارب با تهدید به سرقت به فروشگاه رفته و با شلیک آتش اقدام به تیراندازی نکرد.

پلیس در یک جلسه تیراندازی کرد
مهاجم همچنین به یک رستوران IHOP گریخت و در آنجا به سر یک زن شلیک کرد. وضعیت وی وخیم است. پس از خروج از رستوران ، مأموران وی را در پارکینگ محاصره کردند و در آنجا با ملاقات با پلیس کشته شد.

[ad_2]