یک زوج پاکستانی هنگام پرواز Airblue در حالی که در حال بوسیدن بودند ، مهماندار هواپیما باید پتو می داد: زوج هایی که در هواپیمای پاکستانی می بوسند ، میزبان هواپیما باید پتو بدهد

می 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • زوجی که از شهر کراچی پاکستان به اسلام آباد سفر می کردند ، در وسط هوا بوسه زدند
  • بوسه های موجود در هواپیمای این زوج پاکستانی باعث نشست جدی مردم نشسته در اطراف شد
  • شرایط به حدی رسید که خوابگاههای هوا مجبور شدند پتوهایی به زوجین بدهند.

اسلام آباد
خبر تکان دهنده از یک هواپیمای مسافربری پاکستانی بود. زوجی که از شهر کراچی پاکستان به اسلام آباد می رفتند ، چنان در عشق غرق شدند که از وسط شروع به بوسه زدن در هوا کردند. بوسه های هواپیمای زوج پاکستانی باعث تحریک بسیاری از افراد نشسته در اطراف شد و آنها به شدت به مخالفت با او پرداختند. شرایطی پیش آمد که مهمانداران هواپیما باید پتو به آنها بدهند.

به گزارش روزنامه پاکستان اکسپرس تریبون ، این حادثه شرم آور در تاریخ 20 مه در پرواز PA-200 شرکت ایربرو اتفاق افتاد. شاهدان می گویند این زوج که در ردیف چهارم نشسته بودند ، ابتدا بوسه را شروع کردند. مسافران دیگر که در آنجا نشسته بودند ، از مهماندار هواپیما خواستند جلوی پورنوگرافی این زوج را بگیرد. این زوج شکایت مهماندار را نادیده گرفتند.

مهماندار هوا پس از اینکه خستگی خود را برای انجام پورنوگرافی در آن از دست داد ، پتو را به زوجین داد. مسافران گفتند که آنها همچنین سعی کردند مانع ازدواج این زوج شوند اما هر دو فوران کردند. یک زن و شوهر گفتند: “شما کی هستید ، که به ما خواهد گفت؟” وکیل بلال فاروک الوی گفت که او شکایتی را به هواپیمایی کشوری ارائه داده است. وی گفت این شرکت هواپیمایی اقدامی برای جلوگیری از این زن و شوهر انجام نداده است. تحقیقات درباره این پرونده آغاز شده است. شبکه های اجتماعی پاکستان از این حادثه بسیار عصبانی هستند.

[ad_2]