یک زن یک فیلم “التهابی” در TikTok به اشتراک گذاشت ، شوهر 14 گلوله در مقابل دخترش شلیک کرد – تأثیرگذار برزیلی الیان فریرا سیولین ، که توسط شوهرش بخاطر فیلم گلدانش کشته شد

ژانویه 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • شوهر در برزیل در مقابل چشم دختر ستاره Ticketock کشته شد
  • شوهر از فیلم جسورانه همسرش تیکتوک عصبانی بود و 14 گلوله شلیک کرد
  • شوهر پس از کشتن همسرش با شلیک به خودکشی کرد

ریودوژانیرو
در برزیل ، زنی که ویدئوی سکسی در پلتفرم شبکه های اجتماعی Ticketock قرار داده بود ، توسط شوهر خود هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. گفته می شود که قبل از این حادثه اختلافات زیادی بین زن و شوهرش در مورد انتشارات منتشر شده در TickTalk وجود داشت. شوهر عصبانی سپس 14 گلوله به سمت همسرش در مقابل دخترش شلیک کرد. شوهر این زن نیز پس از حادثه خودکشی کرد.

فیلم بلیط علت این حادثه بود
به گزارش دیلی دیلی ، ایلینا فریرا 35 ساله ستاره بزرگ پلت فرم رسانه های اجتماعی سئولین TicTalk بود. این زن عکس های جسورانه و سکسی خود را منتشر کرد و میلیون ها طرفدار ایجاد کرد. شوهرش غالباً از این موضوع عصبانی بود. در مورد این موضوع اختلاف نظر زیادی بین این دو وجود داشت. در 24 ژانویه ، در جریان یک مهمانی خانوادگی ، موضوع آنقدر بالا گرفت که شوهر همسرش را به ضرب گلوله کشت و کشت.

14 علامت گلوله در بدن زن پیدا شده است
پلیس گفت این حادثه در شهرداری Poara Pora در منطقه Nova Itamarti برزیل رخ داده است. که در مرز پوندورا ، هم مرز پاراگوئه واقع شده است. اعتقاد بر این است که شوهر زن متوفی الخاندرو آنتونیو آگیلرا کانالوپی است. پلیس اجساد این دو را در ایوان پشت خانه آنها پیدا کرد. پلیس در حالی که یک گلوله در سر شوهرش پیدا شده بود ، 14 گلوله را بر روی بدن ایلینا پیدا کرد.

یک دختر شش ساله شاهد بود
پلیس همچنین اسلحه و چندین گلوله مورد استفاده در این حادثه را در حوالی محل کشف کرد. گفته می شود شاهد این ماجرا یک دختر شش ساله از این دو دارد که اکنون نزد اقوام فرستاده شده است. پلیس هنوز حادثه بارگذاری فیلم در Tiktok را تأیید نکرده است.

[ad_2]