گنجینه Lord Mountbatten & Edwina India Burma در انگلیس به حراج گذاشته می شود: گنج هندی Lord Mountbatten-Edwina به حراج گذاشته می شود

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

گنجینه کرپه روپیه آخرین نایب السلطنه هند لرد مونتباتن و همسرش ادوینا در حراج فروخته می شود. این گنج شامل طلا و جواهر تزئین شده با جواهرات ، ساعت طلا ، بروشور الماس و یک اسباب بازی ربات ملکه ویکتوریا است که در دهه 50 قرن گذشته ساخته شده است. لرد مونت باتن 400 جواهر ، جواهرات و نقاشی از هند و برمه (میانمار کنونی) را به حراج گذاشته است که ارزش آنها در حدود 15 روپیه است. این زیور آلات که در گنجینه های Mountbatten گنجانده شده اند ، به قدری زیبا هستند که چشم ها را کور می کند. بیایید همه چیز را در مورد این گنج شگفت انگیز هند از Mountbatten بدانیم …

کیف خوک Edwina ، ساخته شده از طلا ، در ماه مارس به حراج گذاشته می شود

این گنجینه لرد مونت باتن در حراج لندن در مارس سال جاری به فروش می رسد. تمام این زیور آلات متعلق به پاتریشیا مونت باتن ، دختر بزرگ مونت باتن است. به نظر می رسد پاتریشیا مونت باتن نوه بزرگ ملکه ویکتوریا از انگلیس است. شرکت Sotheby کالاهایی را که قیمت آنها از 80 پینت تا یک پوند لاک است در حراج به فروش می رساند. مونت باتن در سال 1979 در یک بمب گذاری در ارتش جمهوری اسلامی کشته شد. پاتریشیا و برادرش نیکلاس از این حمله جان سالم به در بردند. پاتریشیا نیز در سال 2017 در سن 93 سالگی درگذشت. آخرین آیین های وی شامل بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس از جمله ملکه و پرنس فیلیپ و پرنس چارلز است. عکس کیف ادوینا را با یک خوک طلا نشان می دهد. هزینه آن حدود سه هزار پوند است.

فیل طلایی جیپور همچنان برای همه دیوانه است

معامله گران این گنجینه ادعا می کنند که خریداران فرصت دیدن و کسب سبک زندگی خیره کننده قرن 20 را خواهند داشت. این کالاها از نیوهاوس ، خانه ای متعلق به قرن هجدهم در پاتریشیا که وی با همسرش در آن زندگی می کرد ، آورده شده است. زندگی و میراث استثنایی پاتریشیا او را به محبوبیت نخبگان انگلیس تبدیل کرد. اقلام حراج شامل مبلمان و نقاشی است. این عکس دو فیل را نشان می دهد که از شهر جیپور هند آورده شده اند. این فیل با طلا رنگ آمیزی و روی آن میناکاری شده است. این فیل شکوه و هنر هند را به شکلی بسیار دیدنی ارائه می دهد. قیمت آن بین دو هزار پوند تا سه هزار پوند تخمین زده می شود. مونت باتن این فیل را در بیست و چهارمین سالگرد ازدواجشان در سال 1946 به همسرش ادوینا داد. هر دو در سال 1922 در دهلی ازدواج کردند.

دستبند هندی ملکه ویکتوریا ، این ربات به حراج گذاشته خواهد شد

مجموعه الماس ساخت هند و دستبند طلای ملکه انگلیس ویکتوریا نیز در حراج به فروش می رسد. در این دستبند باشکوه آلبرت ، شوهر ویکتوریا آلبرت ، پرتره یک کودک را نیز دارد. این دستبند بعداً توسط ملکه به لرد مونت باتن داده شد و سپس از طریق آن به دخترش پاتریشیا منتقل شد. آلبرت در سال 1861 در سن 42 سالگی درگذشت. تخمین زده می شود که این دستبند در حراج از 4 هزار تا 6 پوند قابل فروش باشد. همراه با این ، رباتیک هیلون ملکه ویکتوریا نیز در حراج است. قیمت این ربات 4 تا 6 هزار پوند تخمین زده شده است. رابطه پاتریشیا با هند فقط به دلیل پدرش مونت باتن نبود ، بلکه همسرش جان نیز رابطه عمیقی با هند داشت. پدر جان مایکل نوتچابول در سال 1938 جوانترین نایب السلطنه هند شد. جان همچنین زیر نظر Mountbatten در هند کار می کرد. وی بعداً به یک تهیه کننده فیلم کاندیدای اسکار تبدیل شد. او انتقال به هند را انجام داد.

نگاه کنید ، امپراتوری سفارش ، ساخته شده از مرواریدهای دوران انگلیس

یکی از جواهرات گرانبهای این گنجینه پاتریشیا ، فرمان سلطنتی انگلیس تاج هند است. قیمت آن حدود 15 هزار تا 20 هزار پوند است. این دستور شاهنشاهی توسط مادر شوهرش دورین که همسر مایکل نوتچابول نایب السلطنه هند است به وی داده شد. مملو از الماس و مروارید بود و دورین آن را فقط در موارد خاص می پوشید. این حراج شامل جوهر داده شده توسط شوهرش به پاتریشیا است. یک ساعت طلایی که بین سالهای 1896 و 1903 تولید شده و می تواند به 15 تا 25 پوند برسد نیز در حراج است. پاتریشیا و همسرش در مجموع 8 فرزند دارند. پس از ازدواج این دو ، میراث مربوط به هند نیز به هم پیوست. مبلمان بسیار کمیاب ساخت هند نیز در حراج به فروش می رسد. قیمت آنها می تواند بین 40 هزار پوند تا 60 هزار پوند باشد.

[ad_2]