گروه حمله حامل بریتانیایی: کشتی جنگی ملکه الیزابت ، تمرینات آتش زنده در نزدیکی چین در اقیانوس آرام: ناو هواپیمابر انگلیسی HMS ملکه الیزابت تمرینات آتش زنده را در اقیانوس آرام با گروه ضربتی حامل انجام می دهد.

آگوست 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
کشتی های جنگی گروه حملات حامل بریتانیا (CSG) در بحبوحه افزایش تنش ها در دریای چین جنوبی ، در جزیره ای در اقیانوس آرام تمرینات آتش زنده انجام دادند. کشتی های جنگی گروه اعزامی اعزامی 7 نیروی دریایی آمریکا نیز در این رزمایش شرکت کردند. ناو هواپیمابر نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا HMS ملکه الیزابت نیز در این رزمایش شرکت کرد. گروه حمل کننده حملات انگلیسی این روزها در ماموریت هفت ماهه هند و اقیانوس آرام است.

کشتی جنگی HMS Defender نیز درگیر است
وینسنت اوون ، فرمانده ناوشکن بریتانیایی HMS Defender ، شرکت در این رزمایش مشترک را یک امتیاز دانست. ما نشان داده ایم که چگونه HMS Defender می تواند سریع و یکپارچه هر گروه کاری چندملیتی را ادغام و تحت تأثیر قرار دهد. در 23 ژوئن ، کشتی HMS Defender توسط کشتی های جنگی روسیه در کریمه تعقیب شد.

مانورهایی که پس از تهدید چین انجام شده است
رزمایش گروه حملات حامل بریتانیایی و گروه ضربتی اعزامی آمریکا 7 پس از هشدار وو کیانگ سخنگوی وزارت دفاع ملی چین انجام شد. در آن چین گفت که در صورت عبور ناو بریتانیایی از منطقه مورد مناقشه دریای چین جنوبی نیز می تواند پاسخ دهد. چین همچنین اعلام کرده است که به آزادی دریانوردی احترام می گذارد ، اما به شدت با هرگونه فعالیت دریایی که می تواند مناقشه ایجاد کند مخالف است.

انگلیس برای نجات ناو هواپیمابر خود از روسیه دو “چشم آسمانی” دارد
انگلیس پاسخ مناسبی داد
در پاسخ ، وزارت دفاع بریتانیا گفت که در آن زمان CSG به صورت قانونی در دریای چین جنوبی در حال حرکت بود ، زیرا یک سوم حمل و نقل جهانی از این منطقه عبور می کند. تنش در چین و انگلیس در موضوعاتی مانند سرکوب حقوق بشر اویغور ، آزار و اذیت در دریای جنوبی چین و تلاش برای الحاق تایوان بالا است.

زیردریایی های هسته ای چین ناو هواپیمابر انگلیسی را تعقیب می کنند و جاسوسی دستگیر می شود
این سلاح های جنگی در ملکه الیزابت قرار دارد
گروه ناوهای هواپیمابر Styler HMS Queen Elizabeth دارای دو اسکادران جنگنده F-35B Lightning است که تعداد آنها 36 نفر است. این جنگنده مجهز به فناوری مخفی کاری است. او یکی از مرگبارترین مبارزان جهان است. علاوه بر این ، 14 هلیکوپتر برای قرار دادن زیردریایی های دشمن در دریا مستقر شده اند. همچنین شامل هلیکوپتر حمل و نقل سنگین Chinook ، Attack Helicopter Apache است.

حرکت جدید روسیه برای تحریک انگلیس ، مانورهای موشکی در 30 کیلومتری HMS ملکه الیزابت آغاز شد
65 فروند هواپیما در ناو هواپیمابر بریتانیایی مستقر شده اند
ناو هواپیمابر HMS ملکه الیزابت می تواند بیش از 65 هواپیما را همزمان حمل کند. در مجموع نه عرشه زیر کابین خلبان دارد. در آن جنگنده ها ، هلیکوپترها و سلاح های دیگر ذخیره شده است. دو آسانسور در ناو هواپیمابر وجود دارد تا این کشتی ها را به کابین خلبان منتقل کند. گروه ضربتی ناو هواپیمابر متشکل از دو ناوشکن کلاس 45 ، دو رقم تیپ 23 ، دو تانکر و یک ناوگان بالگرد است. اعتقاد بر این است که به دلیل مانورهای آن در نزدیکی چین ، تنش ها بین دو کشور می تواند عمیق تر شود.


رادار با تکنولوژی بالا بزرگترین نقطه قوت این هواپیما است
این ناو هواپیمابر با وزن 65000 تن ، 280 متر طول دارد. این ناو هواپیمابر اگرچه بسیار سنگین است اما می تواند با سرعت 59 کیلومتر در ساعت حرکت کند. HMS ملکه الیزابت می تواند توسط 1600 ملوان ، از جمله 250 کماندو ، خدمت کند. مجهز به رادار برد بلند S1850M BE است که می تواند کشتی های دشمن را از فاصله 400 کیلومتری تشخیص دهد. این رادار با برد متوسط ​​997 Artisan مجهز است که می تواند 900 هدف را در فاصله 200 کیلومتری به طور همزمان ردیابی کند. نه تنها این ، این رادار سه بعدی همچنین می تواند اهدافی به اندازه یک پرنده یا یک توپ تنیس که با سرعت 3 ماخ پرواز می کند را تشخیص دهد.

هند تمرین انگلستان 01

ناو هواپیمابر بریتانیایی و دیگر کشتی های جنگی (عکس فایل)

[ad_2]