گرتا تونبرگ در مورد FIR به پلیس دهلی صحبت می کند – هیچ تهدیدی نمی تواند مرا متوقف کند ، هنوز هم در کنار کشاورزان هستم – گرتا تونبرگ در پاسخ به توییت اعتراضات کشاورزان به پلیس دهلی پاسخ می دهد

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • گرتا تانبرگ در FIR دهلی به شدت به پلیس واکنش نشان داد
  • تانبرگ گفت که او هنوز از اعتراض مسالمت آمیز با کشاورزان حمایت می کند
  • گرتا به جرم اشتراک یک سند ضد هند تحت تعقیب بود ، پلیس شکایت کرد

نروژی
گرتا تونبرگ ، فعال تغییر اوضاع ، پس از پلیس دهلی از حرکت کشاورزان حمایت کرده است. او در توئیتی گفت که من هنوز در کنار کشاورزان هستم و از اعتراض مسالمت آمیز آنها حمایت کردم. نفرت ، ارعاب یا نقض حقوق بشر نمی تواند آن را تغییر دهد.

متهم به توطئه جنایی و نقض هماهنگی اجتماعی
بگذارید به شما بگویم که پلیس در دهلی روز پنجشنبه FIR علیه سند توتییت ضد هندی گرتا تینبرگ ، که ادعا می کند توطئه جنایی و آسیب اجتماعی است ، ایجاد کرد. FIR مطابق با مواد 153A و 120B IGC در برابر تولید کننده این سند ناخوشایند ثبت شده است. پلیس دهلی پس از فهمیدن توییت های گرتا ، FIR را ثبت کرد ، اگرچه در آن نام گرتا وجود نداشت.

آنچه تانبرگ توئیت کرد
گرتا تونبرگ روز سه شنبه در توییتر نوشت که ما در جنبش کشاورزان در هند متحد هستیم. وی همچنین با اشاره به یک عنوان خبری CNN “هند در میان درگیری با کشاورزان و پلیس پروتستان سرویس اینترنت در اطراف دهلی نو را تعطیل کرده است”. نه تنها این ، در توئیت دیگر او همچنین یک سند ادعایی جنبش Kisan را که برنامه ریزی برای حمایت از جنبش را نوشت ، به اشتراک گذاشت.

گرتا تابرگ کیست
گرتا تانبرگ به عنوان سخنران اصلی مبارزه با بحران آب و هوا شناخته می شود. او بارها با سخنان خود قلب ها را به دست آورده است. علاوه بر این ، جنگ وی همچنین در توئیتر با دونالد ترامپ به طور گسترده ای مورد بحث قرار گرفت. در دسامبر سال 2020 ، این فعال 16 ساله محیط زیست از سوئد توسط مجله معتبر تایم به عنوان “شخص سال” سال 2019 انتخاب شد.

من سندی را علیه هند توییت کردم
گرتا همچنین در توییت خود سندی ضد هند را در توییتر منتشر کرد که در آن برنامه برگزاری یک برنامه بین المللی علیه دولتهای مودی و هند است. با این کار از مردم خواسته شد تا به تعداد زیادی در جنبش شرکت کنند و عکس-فیلم به اشتراک بگذارند. نه تنها این ، اعتصاب دیجیتالی در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز برنامه ریزی شد. همچنین چگونگی تحت فشار قرار دادن دولت هند پیش بینی شده است.

[ad_2]