گرانترین شهر جهان هنگ کنگ است

ژوئن 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

هنگ کنگ
همه دنیا از قیمت ملک در هنگ کنگ که به مستعمره چین تبدیل شده است آگاه هستند. اکنون جامعه فوق العاده لوکس توسعه شهر گرانترین پارکینگ جهان را به فروش رسانده است. قیمت این جای پارک چنان بالاست که حتی می توان هواپیمای شخصی نیز خریداری کرد. از آن زمان ، افزایش قیمت ملک بار دیگر مورد توجه مردم در سراسر جهان قرار گرفت.

قطعه پارکینگ به ارزش 9 روپیه و نیم کرور
طبق روزنامه South China Morning Post ، این فضای پارکینگ در Mount Nicholson Development در قله شیک هنگ کنگ فروخته شد. این فضای پارک 134.5 فوت مربع برای هر فوت مربع حدود 74350 دلار هزینه دارد. گفته می شود قیمت کل این قطعه 1.3 میلیون دلار (95091165 روپیه) است.

این مبلغ در مقایسه با قیمت خانه ها چیزی نیست.
ویلیام لاو ، مدیر فروش در شعبه آژانس املاک Centline ، که در منطقه Peak فعالیت می کند ، گفت که قیمت فضای پارکینگ در اینجا چیزی در مقایسه با قیمت آپارتمان نیست. وی گفت: بزرگترین نگرانی مردم این جا این است که آنها به مکانی برای پارک ماشین خود احتیاج دارند نه پول. او آن را برای استفاده شخصی خود خرید ، نه به عنوان سرمایه گذاری.

خانه هایی به ارزش میلیارد روپیه در هنگ کنگ فروخته می شود
گفته می شود این توسعه زمانی هویت خود را به دست آورد که در سال 2017 همین خریدار دو آپارتمان با بیش از 10 میلیارد روپیه خریداری کرد. آنها گفتند این معامله بزرگترین معامله املاک و مستغلات در جهان است. به گفته اینسایدر ، این فروش رکورد قبلی گرانترین قطعه پارکینگ در جهان را شکست. ضبط قبلی در سال 2019 انجام شده است.

هنگ کنگ یکی از گران ترین شهرهای جهان است
گفته می شود که این پارکینگ در زیرزمین یک ساختمان 73 طبقه در هنگ کنگ ساخته شده است. این مرکز شناخته می شود. طبق گزارش بلومبرگ ، اجاره سالانه یک خانه در The Peak در ماه مه بیش از 18 روپیه بود. براساس مطالعه سال 2020 توسط واحد اطلاعات اقتصادی اکونومیست برای هزینه های جهانی زندگی (WCOL) ، هنگ کنگ به همراه پاریس ، فرانسه و زوریخ ، سوئیس در میان گران ترین شهرهای جهان است.

[ad_2]