گازگرفتن دانشمندان آزمایشگاه ووهان توسط خفاش ها: چین دانشمندان آزمایشگاه ووهان اعتراف کردند که توسط خفاش ها گزیده شده اند خانه خفاش های آلوده

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کشف منبع ویروس کرونا در طی بازدید تیم سازمان بهداشت جهانی از ووهان به یک آشکار سازی عمده رسید. دانشمندان آزمایشگاه ووهان معتقدند که هنگام گرفتن نمونه از غارهای مرموز ، توسط خفاش ها گزیده شده اند. تصور می شود این غارهای چینی محل ویروس های خفاش آلوده به تاج هستند. در ویدئویی که حدود دو سال پیش در تلویزیون دولتی CCTV نشان داده شد ، دانشمندان چینی نیش خفاش را پذیرفتند. این ویدئو همچنین نشان می دهد که دانشمندان موسسه ویروس شناسی ووهان در گرفتن نمونه از خفاش ها و ساختن آنها خفاش سهل انگاری می کنند. بیایید کل موضوع را بدانیم و فیلم مورد مناقشه را ببینیم ….

مدفوع از خفاش هایی که تی شرت پوشیده اند جمع شد

موسسه ویروس شناسی ووهان متهم شده است که بر خلاف استانداردهای ایمنی کار می کند. طبق گزارش تایوان نیوز ، اکنون در یک فیلم دوربین مدار بسته از تاریخ 29 دسامبر 2017 ، سهل انگاری آزمایشگاه چین شواهد کاملی پیدا کرده است. این ویدئو برای نشان دادن دانشمند شی جنلی ، زن خفاش چینی و تیمش در تلاش برای تعیین منشا SARS ساخته شده است. دانشمندان در آزمایشگاه ووهان ، معروف به آزمایشگاه ایمنی ایمنی سطح 4 ، در گرفتن خفاش در غار سهل انگاری کرده اند. نتیجه این که یک محقق چینی توسط خفاش ها گزیده شد. خود محقق در ویدئو به این امر اعتراف می کند و همچنین دست خود را نشان می دهد. این ویدئو اعضای تیم را نشان می دهد که با پوشیدن شلوارک و تی شرت ، مدفوع خفاش بسیار مسری را جمع می کنند. در آن زمان ، هیچ کس کیت PPE به تن نداشت.

“دندانهای خفاش مسموم مثل سوزنهای دست سوراخ می شوند”

این محقق آزمایشگاه ووهان گفت: دندان های سمی خفاش ها به دستکش لاستیکی من نفوذ کرده و احساس می کنند انگار یک سوزن به دست من نفوذ کرده است. نه تنها این ، کارکنان آزمایشگاه ووهان در حال کار بدون عینک دیده شدند. این افراد روی یک “ویروس زنده” کار می کردند و ماسک به دست نداشتند. این نیز در مواردی است که سازمان بهداشت جهانی کیت های PPE را در چنین آزمایشگاه های ایمنی اعمال کرده است. این افشاگری در حالی صورت می گیرد که تیم WHO برای بررسی منبع تاجگذاری در چین به سر می برد. چین پس از هیجان زیاد به تیم تحقیق اجازه داد به اینجا بیایند و در مورد ووهان تحقیق کنند. در این ویدئو یک دانشمند چینی خفاش را با دستان خالی نشان می دهد. اگرچه برخی از اعضا بودند که لباس اصلاح می پوشیدند ، اما عده دیگری که با آنها صحبت می کردند لباس های معمولی بودند.

“زن خفاش” چینی با خفاش به خود می بالید

در این ویدئو خفاش های زنده حضور داشتند. راوی این ویدئو گفت که دانشمندان از دستکش استفاده کرده اند ، اما حتی در این صورت خطر گاز گرفتن خفاش ها نیز وجود دارد. در همین حال ، یک محقق معتقد است که خفاش ها او را گاز گرفته اند. وی نشان داد که خفاش ها به دلیل گزش مفاصل متورم شده اند. در این ویدئو ، خود شخص گفت که انواع مختلف ویروس های کشنده در خفاش ها وجود دارد. وی گفت که هر یک از اعضای تیم قبل از آمدن به غارها علیه هاری واکسینه شده اند. این فیلم اولین بار توسط مرکز تحقیقات چین منتشر شد ، اما بعداً توسط چین سانسور شد. در این ویدئو ، زن خفاش چینی می گوید: “این شغل آنقدرها که همه فکر می کنند خطرناک نیست. وی گفت درست است که خفاش ها ویروس های زیادی دارند ، اما خطر آلوده شدن مستقیم انسان بسیار کم است.

این فیلم کامل از دانشمندان آزمایشگاه ووهان را مشاهده کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=MNkyeUZHUoU

[ad_2]