کیم جونگ اون خواهر کیم یو چنگ از تمرینات نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی عصبانی است

آگوست 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لهجه ها

  • رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی
  • کیم جونگ اون خواهر کیم جونگ اون عصبانی شد
  • تصمیم کیم یو چن برای ساخت سلاح هسته ای

پیونگ یانگ
کیم جونگ اون ، خواهر رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، از آمریکا و کره جنوبی به دلیل تمرینات نظامی مشترک انتقاد کرد. در پاسخ ، او تصمیم گرفت سلاح های هسته ای پیونگ یانگ را بسازد. کیم یو چن در بیانیه ای از خبرگزاری رسمی کره شمالی پیونگ یانگ (KCNA) گفت: این رزمایش ها واضح ترین بیان سیاست خصمانه ایالات متحده است که برای سرکوب کشور ما با زور طراحی شده است.

تمریناتی که شبه جزیره را در معرض خطر قرار می دهد
وی گفت: “این یک اقدام ناخواسته است.” تخریب خود باید بهای گزافی داشته باشد ، زیرا آنها امنیت مردم ما را تهدید می کنند و وضعیت شبه جزیره کره را بیشتر تهدید می کنند. کیم یو-جان گفت: “ما ایالات متحده را تشویق خواهیم کرد تا بازدارندگی از تهدیدات نظامی فزاینده را تقویت کند ، یعنی توانایی های دفاعی ملی و ظرفیت کامل برای مقابله سریع با هرگونه اقدام نظامی علیه ما.”

آمریکا ارتش را باز می گرداند
خبرگزاری یونهاپ در سئول اعلام کرد که علاوه بر محکوم کردن این رزمایش ، خواستار خروج نیروهای آمریکایی مستقر در کره جنوبی نیز شده است. وی گفت: “برای برقراری صلح در شبه جزیره ، ایالات متحده باید نیروهای تهاجمی و تجهیزات نظامی مستقر در کره جنوبی را خارج کند.” وی گفت: “تا زمانی که نیروهای آمریکایی در کره جنوبی باقی بمانند ، دلیل اصلی بدتر شدن دوره ای اوضاع در شبه جزیره کره هرگز پایان نخواهد یافت.”

کره جنوبی آماده هر شرایطی است
کره شمالی مدتهاست تمرینات نظامی سئول و واشنگتن را به عنوان تمرین برای حمله به پیونگ یانگ محکوم کرده است. همکاران می گویند این تمرینات ماهیت دفاعی دارند. کره جنوبی در واکنش به اظهارات کیم یو یونگ گفت که فعالیت های آینده کره شمالی را از نزدیک زیر نظر دارد و برای هر فرصتی آماده است. سرهنگ دوم مارتین ماینرز به Yonhap گفت ، اما ایالات متحده از اظهارنظر در مورد “آموزش برنامه ریزی شده یا مداوم” خودداری کرد.

[ad_2]