کیم جونگ اون برای آمریکا: کیم رهبر کره شمالی به آمریکا گفت ما آماده رویارویی هستیم

ژوئن 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • کیم جونگ اون از دولت بایدن می خواهد که هم برای گفتگو و هم برای مقابله آماده باشد
  • آمریکا از او می خواهد برنامه هسته ای خود را با کره شمالی کنار بگذارد و راه گفتگو را در پیش بگیرد
  • اظهارات کیم نشان می دهد که او مصمم است که ذخایر سلاح هسته ای خود را افزایش دهد

سل
دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ اون از دولت خود خواسته است که هم برای گفتگو و هم برای مقابله با دولت بایدن ایالات متحده در ایالات متحده آماده شود. رسانه های دولتی این خبر را روز جمعه دادند. چند روز پیش ، ایالات متحده و سایر کشورها اصرار داشتند برنامه هسته ای خود را با کره شمالی کنار بگذارند و مذاکرات را از سر بگیرند.

برخی از کارشناسان می گویند اظهارات کیم نشان می دهد که او می خواهد زرادخانه هسته ای خود را بسیار افزایش دهد و ایالات متحده را تحت فشار قرار دهد تا سیاست خود را که کره شمالی خصمانه توصیف می کند کنار بگذارد. با این حال کیم نیز آماده است مذاکرات را از سر بگیرد. در جلسه مداوم حزب حاکم در این کشور در روز پنجشنبه ، کیم به تفصیل به تجزیه و تحلیل سیاست ایالات متحده تحت رهبری جو بایدن پرداخت.

آمادگی برای مقابله
کیم بر لزوم آمادگی برای گفتگو و تقابل در این مدت تأکید کرد. به ویژه برای محافظت از اعتبار و منافع توسعه کشور به طور مستقل و اطمینان از امنیت و محیط صلح آمیز کشور ، برای هرگونه درگیری آماده باشید. پیش از این ، کیم جونگ اون از افزایش توان جنگی ارتش کشورش خبر داده بود.

کیم جونگ اون ، که در دومین جلسه کمیسیون نظامی مرکزی شاغل در حزب کارگران کره (WPK) شرکت کرده بود ، در مورد وضعیت استراتژیک شبه جزیره کره س askedال کرد. کمیسیون نظامی مرکزی یکی از قدرتمندترین ارگان های کره شمالی است. این ارگان مسئول امنیت کره شمالی و کار سه قسمت ارتش است.

برای افزایش قدرت ارتش دستورالعملهای روشنی داده شده است

پس از این جلسه ، آژانس خبری مرکزی کره (KCNA) اعلام کرد که کیم جونگ اون دستورالعمل های روشنی برای افزایش توانایی جنگی ارتش داده است. علاوه بر اعضای کمیسیون نظامی مرکزی حزب کارگران کره ، اعضای اجرایی ارتش خلق کره شمالی نیز در این جلسه شرکت داشتند. در این نشست آخرین رویدادهای مربوط به موقعیت استراتژیک کشور و جهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کیم جونگ

کیم جونگ اون به آمریکا هشدار می دهد

[ad_2]