کودک 5 ساله با جیپ لندکروز در مالتان پاکستان رانندگی می کند: پسر 5 ساله با یک جیپ در پاکستان رانندگی می کند ، این فیلم ویروسی شد

ژانویه 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • رانندگی با یک SUV 5 ساله در پاکستان سر و صدا به پا کرد
  • فیلم این کودک پاکستانی با عصبانیت در شبکه های اجتماعی در حال پخش است
  • پلیس مولتان در پاکستان اکنون در جستجوی والدین این کودک است

اسلام آباد
رانندگی با یک SUV 5 ساله در پاکستان سر و صدا به پا کرد. فیلم این کودک پاکستانی با عصبانیت در شبکه های اجتماعی در حال پخش است. پلیس پاکستان اکنون در جستجوی والدین این کودک است. این ویدئو می گوید که مولتان به این شهر تعلق دارد که هفتمین شهر بزرگ پاکستان است. این ویدئو کودکی را نشان می دهد که با تویوتا لندکروزر مشکی رنگ رانندگی می کند.

به گزارش جهان نيوز ، این کودک پاکستانی حدود 5 سال دارد. ویدیوی این کودک اکنون به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این ویدئو کودکی را نشان می دهد که برای شکستن و رسیدن به امکانات در جاده شلوغ شهر بوسان ایستاده است. در SUV هیچ بزرگسالی با او نیست. با کمال تعجب کودک را در هیچ ایست بازرسی متوقف نکردند.

در جستجوی پدر و مادر فرزندان
پس از ویروسی شدن این فیلم ، پلیس وارد عمل شد و والدین کودک تحت تعقیب قرار گرفتند. از طرف دیگر ، مردم پس از تماشای فیلم بسیار ناراحت می شوند. در عین حال ، نگرانی فزاینده ای در مورد رانندگی کودکان در سنین پایین وجود دارد. تعداد زیادی از افراد ، والدین کودک را به شدت انتقاد می کنند و اظهار نظر می کنند. وی گفت که به دلیل اشتباه والدین زندگی بسیاری از مردم در خطر است.

یکی از کاربران نوشت: “این واقعاً دیوانه است ، چیزی فراتر از بی مسئولیت بودن است. خانواده افراد اطراف را رها کنید ، حتی فرزندتان نگران نباشد. کاربر دیگری نوشت: “ذهن من از دیدن این موضوع متحیر شد.” یک افسر پلیس گفت که دستورالعمل هایی برای جستجوی والدین کودک داده شده است.

[ad_2]