کمالا هریس ، اختلاف در مورد پوشش مد: کمالا هریس که در جلد Vogue دیده می شود ، در شبکه های اجتماعی سر و صدا ایجاد کرد

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بحث بر سر صفحه نخست مجله Vogue كامالا هریس به وجود آمده است
  • کامالا هریس را می توان در “جلد” شماره ماه فوریه مجله Vogue مشاهده کرد
  • حزب کمالا می گوید تصویر دوم بین دو طرف توافق شده است

واشنگتن
اکنون بحث بر سر صفحه نخست صفحه نخست Vogue ، مجله کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا وجود دارد. “جلد” شماره ماه فوریه مجله Vogue در کامالا هریس دیده می شود ، اما تیم او می گوید که دو طرف نه در مورد این عکس ، بلکه در مورد دیگری توافق کردند. به محض انتشار مجله Vogue این عکس ، سیل کامنت ها به راه افتاد.

در جلد مجله Vogue ، کاملا هریس به جای کت و شلوار آبی که هنگام فیلمبرداری می پوشید ، لباسهای مانگو و “کفش ورزشی Converse Chuck Taylor” دیده می شد ، لباس هایی که اغلب در طول تبلیغات تبلیغاتی می دید. به گفته شخصی که در چگونگی نمایش هریس در جلد مجله نقش داشته است ، تیم هریس نمی دانست که عکس ها تغییر کرده اند تا اینکه مجله روز شنبه بیرون آمد.

“مجله عمداً تصویر کامالا هریس را تار می کند”

در همان زمان ، مجله Vogue در بیانیه ای گفت که آنها عکسی از هریس را انتخاب کرده اند که نشان دهنده روال زندگی آنها است زیرا “ماهیت قابل اعتماد و اجتماعی” آنها را نشان می دهد ، که “ما معتقدیم که رئیس جمهور منتخب جو بایدن و هریس هویت بزرگی هستند. مدیریت. این مجله با توجه به جدیت این لحظه در تاریخ و نقش آن (هریس) در کشور در آینده ، دو عکس را روی جلد مجله دیجیتال منتشر کرده است.

کاربران همچنین ادعا می کنند که این مجله عمدا عکس کمال هریس را به عنوان یک بور نشان داده است. یک فعال طرفدار LGBTQ نوشت: “این تصویر به خودی خود وحشتناک است. این بسیار کمتر از استاندارد مجله Vogue است. ‘هریس اولین زن هندی-آفریقایی خواهد بود که به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده خدمت می کند. او 20 ژانویه سوگند یاد می کند.

[ad_2]