کشتی تحقیقاتی چینی جاسوسی در اقیانوس هند مسیر دریایی را برای زیردریایی ها باز می کند PLAN: چین در تلاش است تا زیر بینی هند را جاسوسی کند ، به دنبال زیردریایی های قاتل

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • به دنبال ایجاد “مالکیت” در دریای چین جنوبی ، اژدهای چینی اکنون اقیانوس هند را تماشا می کند
  • چین طی دو سال گذشته با کمک کشتی شناسایی خود مشغول جاسوسی در زیر دماغ هند بوده است
  • در هنگام جاسوسی ، کشتی چینی تجهیزات نظارتی خود را خاموش کرد تا دیده نشود

پکن
اژدهای چینی پس از ایجاد “مالکیت” در دریای چین جنوبی ، اکنون به اقیانوس هند نگاه می کند. چین طی دو سال گذشته با کمک کشتی شناسایی خود مشغول جاسوسی در زیر دماغ هند بوده است. در هنگام جاسوسی ، کشتی چینی تجهیزات نظارتی خود را خاموش کرد تا از تماس با هند یا کشور دیگری جلوگیری کند. این اقدام چین زمانی آشکار شد که مقامات اندونزیایی اخیراً این کشتی را در حال اکتشاف چین در نزدیکی آبهای کشورشان گرفتار کرده اند.

پیش از این یک هواپیمای جاسوسی زیردریایی چینی در نزدیکی مرز اندونزی پیدا شده بود. نام هواپیمای جاسوسی انجام این مطالعه در چین شیانگ یانگ هونگ 03 است. کشتی در 6 ژانویه از پایگاه سانیا در جزیره هاینان چین پرواز کرد. این کشتی در تاریخ 11 ژانویه در نزدیکی تنگه سوندا توسط گارد ساحلی اندونزی اسیر شد. هر کشتی که از این تنگه بسیار مهم عبور می کند موظف است سیستم اطلاعات خودکار خود را حفظ کند اما کشتی چینی این کار را نکرد.
چین ، هند تنش ها را برای آماده سازی برای فرود زیردریایی های قاتل در اقیانوس هند افزایش می دهد
یک تیم چینی به دلیل نقص در سیستم عذرخواهی کرد
هنگامی که گارد ساحلی اندونزی از او سال کرد ، تیم چینی عذرخواهی کرد که سیستم وی آسیب دیده است. اندونزی حفظ انواع SIS در عملیات و عدم انجام تحقیقات دریایی را برای انواع کشتی ها ضروری کرده است. گارد ساحلی اندونزی اعلام کرد کشتی نظارتی چینی دو بار ترانسپوندر خود را خاموش کرده است. پیش از این ، یک پهپاد شناسایی چینی توسط ماهیگیران در دریا در نزدیکی اندونزی پیدا شده بود.

این سومین بار در دو سال گذشته است که این هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی چینی در نزدیکی اندونزی پیدا می شود که “دروازه ورود به اقیانوس هند” نامیده می شود. هواپیماهای بدون سرنشین که تاکنون از مرز چین در دریا پیدا شده اند این نگرانی را ایجاد کرده است که ارتش چین در حال تحقیق مخفیانه درباره نحوه ورود این هواپیما از دریای جنوب چین به اقیانوس هند است. بر اساس گزارش وب سایت دفاعی The Drive ، زیردریایی های قاتل چین می توانند با غرق شدن در زیر آب و با استفاده از اطلاعات بدست آمده از طریق این پهپاد ، به راحتی به اقیانوس هند راه پیدا کنند.


ولتاژ یک کشتی تحقیقاتی چینی هند ، استرالیا
این پهپاد شناسایی چینی در نزدیکی جزایر سالار پیدا شد. این جزیره بخشی از استان جنوبی سولاوسی در اندونزی است. به گفته کارشناسان دفاعی ، مسیر تنگه سوندا و تنگه لومبوک نزدیک جزیره سولاوسی است. در صورت جنگ ، اگر ناوگان دریایی هند و آمریکا مسیر تنگه های ملاكا را متوقف كنند ، در این صورت چین این فرصت را خواهد داشت كه از طریق تنگه سوندا و تنگه لومبوك وارد اقیانوس هند شود.

پس از کشف کشتی اکتشافی چینی و پهپاد ، کارشناسان می گویند چین در حال جمع آوری اطلاعات در آبهای اندونزی است. وی گفت: اگر زیردریایی های چینی می خواهند وارد اقیانوس هند شوند ، باید ایمن ترین مسیر را پیدا کنند و یک مطالعه دقیق انجام دهند. برای رسیدن به این هدف ، کشتی های نظارتی چینی طی دو سال اخیر چندین بار وارد اقیانوس هند شده اند. در نوامبر 2019 ، کشتی وارد تنگه Sunda شد و به خلیج بنگال به Andaman و Nicobar رسید. کل این منطقه برای زیردریایی های هند و استرالیا بسیار مهم است.

کشتی برای کشف چین

کشتی اکتشافی چینی در اقیانوس هند و دریای عرب منفجر شد

[ad_2]