کشته شدن دو مأمور FBI در تیراندازی: کشته شدن دو مأمور FBI در شلیک در فلوریدا جنوبی: کشته شدن دو مأمور FBI در شلیک

فوریه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

طلوع آفتاب (آمریکا)
در حین صدور حکم جستجوی فدرال در مورد خشونت علیه کودکان در فلوریدا جنوبی ، دو مأمور FBI به ضرب گلوله کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند. در این تیراندازی مظنونی نیز کشته شد. کارکنان این اطلاعات را ارائه دادند.

نماینده ویژه میامی در مسکو میامی دی لورکو گفت که مظنون نیز در این تیراندازی کشته شد که مدتی در خانه پنهان ماند. لوروک گفت که دو نفر از عوامل زخمی شده برای معالجه به بیمارستان منتقل شدند و حال آنها در وضعیت پایداری است. وی گفت اسامی عوامل متوفی بلافاصله اعلام نمی شود. نام مظنون نیز فاش نشده است.

لوروک گفت که ماموران با صدور قرار بازرسی فدرال برای جرایم خشن علیه کودکان به آنجا رسیدند. این حادثه حوالی ساعت شش صبح سه شنبه اتفاق افتاد و پس از آن تعداد زیادی از نیروهای پلیس در همان حوالی مستقر شدند. چندین افسر اجرای قانون در نزدیکی محل تیراندازی در سانرایز ، فلوریدا جمع شدند.

گروه بزرگ دیگری از افسران اجرای قانون در مقابل بیمارستانی در فورت لودردیل جمع شدند ، جایی که قربانیان تیراندازی پذیرفته شدند. اداره پلیس طلوع آفتاب با انتشار توئیتی اطلاعاتی را درباره استقرار نیروهای سنگین پلیس اعلام کرد و گفت که بسیاری از جاده های منطقه بسته شده است.

طبق برخی گزارش های رسانه ای ، پلیس طلوع آفتاب گفت که برخی از عوامل FBI در حین اجرای حکم دستگیری زخمی شده اند. یک مقام انتظامی به آسوشیتدپرس گفت که چندین مأمور FBI هنگام اجرای دستور هدف قرار گرفته اند. مقامات نتوانستند جزئیات بیشتری در مورد تحقیقات در مورد این پرونده ارائه دهند.

[ad_2]