کرونا کجا متولد شد؟ تیم WHO برای تحقیق در ووهان وارد می شود ، چین قرنطینه شده است – کدام تیم برای بررسی منشا بیماری همه گیر covid-19 وارد ووهان می شود ، دانشمندان برای مدت 14 روز در چین قرنطینه شدند

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • تیم قرنطینه چین برای بررسی منشا تاج برای 14 روز وارد ووهان می شود
  • فقط 13 دانشمند از تیم 15 نفره WHO وارد ووهان شدند ، 2 نفر گزارش کرونا مثبت داشتند
  • فقط در مدت 15 روز ، این دانشمندان می توانند تحقیقات را به درستی آغاز کنند و نتایج در حال حاضر مشکوک است.

پکن / ووهان
تیم سازمان بهداشت جهانی برای یافتن منشا ویروس تاج به شهر ووهان چین سفر کردند. این دانشمندان پس از رسیدن به چین 14 روز قرنطینه می شوند. دو دانشمند از این تیم 15 نفره پس از حضور مثبت در گزارش کرونا گزارش در سنگاپور متوقف شدند. با این حال ، یک سال بعد ، کشورهای جهان هنوز با مراجعه به دانشمندان در مورد هرگونه کشف بزرگ شک و تردید می کنند در همین زمان ، اخیراً موارد تاج در چین به سرعت در حال افزایش است.

دانشمندان به محض رسیدن به چین قرنطینه شدند
WHO در توئیتی اعلام کرد که یک تیم بین المللی متشکل از 13 دانشمند که در حال تحقیق درباره منشا ویروس مسئول Kovid-19 هستند ، امروز وارد ووهان چین شدند. کارشناسان با رعایت قانون اقامت دو هفته در انزوا برای گردشگران بین المللی ، کار خود را فوراً آغاز کرده و به پایان می رسانند. دو دانشمند هنوز در سنگاپور هستند و تحت آزمایش Kovid-19 قرار دارند. قبل از مراجعه ، همه اعضای تیم چندین آزمایش PCR و آنتی بادی در کشورهای خود داشتند که گزارش منفی بود.

دو دانشمند تحت تحقیق هستند
در این توئیت آمده است که این دو دانشمند مجدداً در سنگاپور مورد معاینه قرار گرفتند و هیچگونه عفونت PCR عفونت را تأیید نکرد. اما دو عضو آنتی بادی IgM مثبت گزارش کردند. آنتی بادی های IgM و IgG وی در حال بررسی هستند.

مشخص شد که دو عضو به یک تاج آلوده شده اند
وال استریت ژورنال می نویسد که این دو کارشناس مراحل غربالگری را ترک نکرده و از سفر به چین منع شده اند. گفته می شود مقامات چینی که در این غربالگری شرکت داشتند ، سوار شدن دو عضو هیئت را به پرواز خود به سمت ووهان منع کردند. در هر دو آزمایش آزمایش سرولوژی خون در سنگاپور آزمایش آنتی بادی های Kovid-19 مثبت بود.

چین دوباره از خود دفاع می کند
در پکن ، ژائو لیجیانگ ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین با بیان اینکه قوانین اپیدمی و کنترل به شدت رعایت می شود ، از اینکه وی اجازه سفر به این دو دانشمند را نداد ، دفاع کرد. وی در پاسخ به س askedالی که در جلسات مطبوعاتی مطرح شد ، گفت که به متخصصان WHO کمک می کند تا به چین سفر کنند.

سوالات پس از قرنطینه به مدت 14 روز آغاز می شود
در طول قرنطینه 14 روزه در چین ، 13 متخصص از افراد موسسات تحقیقاتی ، بیمارستان ها و همچنین تعامل با افرادی در بازار دریایی و حیوانات که مشخص شده است با منبع اصلی عفونت ارتباط دارند ، سال می کنند. تیم WHO شامل ویروس ها و متخصصان دیگری از ایالات متحده ، استرالیا ، ژاپن ، انگلیس ، روسیه ، هلند ، قطر و ویتنام است.

موج جدیدی از تاج در چین خشمگین شد ، ممنوعیت پکن توسط پکن
اولین مورد تاج در خود ووهان پیدا شد
ویروس کرونا ویروس برای اولین بار در دسامبر 2019 در ووهان ظاهر شد و سپس در سراسر جهان گسترش یافت. طبق کمیسیون بهداشت ملی چین (NHC) ، تیم WHO قبل از شروع کار روند عادت را طبق دستورالعمل های کنترل اپیدمی کشور کامل می کند. مقامات NHC روز چهارشنبه به رسانه ها در پکن گفتند که منبع ویروس یک مسئله علمی است و به کارشناسان پیشنهاد کردند که از کشورهای دیگر بازدید کنند. همچنین سوالاتی در مورد اجازه دیرهنگام تیم WHO برای تور وجود داشت.

چین همچنان نظریه ووهان را رد می کند
چین به طور مداوم ادعاهای مربوط به ویروس را در ووهان مورد اختلاف قرار داده است. چین به طور مداوم این ایده را که ویروس تاج به بازار حیوانات ووهان وارد شده است رد می کند. بازار گوشت حیوانات از ابتدای سال گذشته در ووهان بسته شده است.

مرگ اول به دلیل ویروس کرونا در چین پس از هشت ماه ، موارد تشدید شده و استان به محاصره تبدیل می شود
چین امیدوار است که بتواند به WHO کمک کند
فانگ جیجیان معاون مدیر CDC چین گفت هیچ پاسخی برای س questionsالات در مورد حامل تاج یا چگونگی شیوع ویروس از حیوانات به انسان وجود ندارد. وی گفت: متخصصان پزشکی چینی در تلاش برای یافتن منبع ویروس به متخصصان WHO کمک خواهند کرد. فنگ گفت چین خواستار تحقیق هماهنگ جامعه جهانی در مورد این ویروس است. هنگام ورود تیم WHO به ووهان ، کارشناسان چینی از نزدیک با آنها همکاری خواهند کرد.

“تاج” جدید آفریقای جنوبی پس از انگلیس در هند سقوط می کند

[ad_2]