کرم های یخی در یخچال ها چیست: یک رمز و راز در مورد کرم های یخی در یخچال های طبیعی

جولای 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
دنیای ما پر از بیش از یک معجزه است. دامنه انسان امروز حتی فراتر از مریخ است ، اما موجود کوچکی که روی زمین پیدا شده همچنان یک رمز و راز است. این حشرات در برف یافت می شوند ، سپس اخیراً در یخچال طبیعی بهشت ​​در واشنگتن ظاهر شدند ، بحث در مورد چگونگی مطالعه بسیار کم آنها شدت یافت. اسکات هاتلینگ ، زیست شناس یخچال دانشگاه ایالتی واشنگتن ، به همراه پیتر ویمبرگر ، سالهاست که در حال مطالعه آنها هستند.

این حشرات رشته ای ریز سیاه در یخ و در یک محیط سرد مانند یخچال طبیعی مخفی می شوند. آنها در دمای 0 درجه سانتیگراد به راحتی زندگی می کنند ، اما با کاهش دما می میرند. این حشرات که خزه و باکتری می خورند می توانند یک سال بدون خوردن چیزی زندگی کنند. هنوز مشخص نیست که آنها چگونه به برف رسیده اند و چگونه در چنین شرایطی به رشد خود ادامه می دهند.

قطب جنوب: دریاچه یخ در عرض 3 روز ناپدید می شود ، دانشمندان نگران افزایش سطح دریا هستند
مطالعه آنها جالب است زیرا درک اسرار زندگی در چنین محیطی می تواند به درک زیستگاههای احتمالی زندگی مانند مریخ کمک کند. این نگران کننده است که یخچال های طبیعی جهان ذوب می شوند. اگر این حشرات نتوانند در برابر تغییر محیط مقاومت کنند ، می توانند بمیرند. اما آیا به نظر می رسد اسکات به دلیل وجود این حشرات قادر به جلوگیری از ذوب شدن سریع یخ های یخچال طبیعی است؟

تغییر آب و هوا: گرم شدن کره زمین منتظر نمی ماند تا درجه حرارت 2 درجه سانتیگراد افزایش یابد ، 40٪ از جمعیت در حال حاضر در معرض خطر هستند
در حقیقت ، تصور می شود که برف به دلیل ضخیم بودن خزه سریعتر ذوب می شود. این حشرات سیاه نیز هستند ، بنابراین می توانند گرمای ذوب کننده یخ را جذب کنند. با این حال ، تاکنون هیچ اطلاعات خاصی در مورد آنها دریافت نشده است و این حشرات همچنان یک مسئله حل نشده برای قله های برف هستند.

زمین در مدت 6000 سال سرد شده است ، گرمایش کره زمین فقط 150 سال جوشیده است

از Southwick3 - کار شخصی ، CC BY-SA 3.0 ، https://commons.wikimedia.org/w/index.php؟curid=26508124

از Southwick3 – کار شخصی ، CC BY-SA 3.0 ، https://commons.wikimedia.org/w/index.php؟curid=26508124

[ad_2]