کد بیت کوین در سطل زباله: مردی که به دنبال هارد دیسک در سطل زباله برای کد بیت کوین است: مردی که به دنبال کد بیت کوین در سطل زباله است

ژانویه 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

در اوایل سال جاری ، بیت کوین یک رونق تاریخی را رقم زد. در گذشته افرادی که این ارز دیجیتالی را نقد می کردند همچنان به مالش دست خود ادامه می دادند. در همین حال ، جیمز هاولز ، مهندس فناوری ولزی ، به دنبال هارد دیسک گمشده خود در زباله ها است که می تواند برای او 20 میلیارد روپیه باشد. در واقع ، این غواصی دشوار دارای یک فروشگاه رمزنگاری “کلید خصوصی” بود. ولزی ها 7،500 بیت کوین داشتند و این “کلید” برای بازخرید آنها مهم است.

هارد دیسک به سطل آشغال ریخته شد

ولز به CNBC گفت که او به طور تصادفی دستگاه را در سال 2013 در سطل آشغال ریخته است. از آن زمان ، او از شورای شهر نیوپورت خواسته است که آن را پیدا کند تا بتواند کد را دریافت کند. با این حال ، دولت اجازه نمی دهد که به بارهای زیست محیطی و اقتصادی اشاره کند. همچنین هیچ تضمینی برای مفید بودن دستگاه در حال حاضر وجود ندارد. با این حال ، بولز امید خود را از دست نداد. آنها معتقدند حتی اگر دستگاه از بیرون آسیب ببیند ، کارشناسان بازیابی اطلاعات می توانند داده ها را از آن بازیابی کنند.

کارمندان گوش نمی دهند

هاولز همچنین به دولت پیشنهاد كرد كه در صورت دریافت پول از طریق دستگاه ، 25٪ از سهام را به صندوق پشتیبانی كوید شهر بدهد. با این حال مقامات آماده شنیدن سخنان وی نیستند. وی گفت که دولت مستقیماً بدون شنیدن برنامه خودداری کرده است. در 8 ژانویه قیمت بیت کوین به حدود 42 هزار دلار رسید. بعدا ، با این حال ، کاهش شدیدی رخ داد. در چنین شرایطی ، کسانی که ارزهای رمزپایه را با سو ظن مشاهده می کنند ، استدلال می کنند که بیت کوین هرگز نمی تواند جایگزین مناسبی برای ارز شود.

ریسک بالا

شورای شهر نیوپورت همچنین تأیید کرد که هاولز از سال 2013 چندین بار به مقامات مراجعه کرده است ، اما می گوید این تأثیر زیادی بر محیط زیست خواهد داشت. مقامات می گویند حفر ، نگهداری و معالجه محل های دفن زباله می تواند هزینه بر باشد. این می تواند بر محیط زیست تأثیر منفی بگذارد و هیچ تضمینی برای یافتن درایو یا در شرایط مناسب وجود ندارد.

[ad_2]