کدام تیم ووهان را تحقیق خواهد کرد: تیم WHO “محل تولد” تاج را بررسی خواهد کرد ، آیا منبع ویروس را می داند؟ – کدام تیم زادگاه نوزدهم را در ووهان چین بررسی می کند ، منبع ویروس را می داند

ژانویه 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ووهان
کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز جمعه مجموعه ای از جلسات را با مقامات در ووهان چین آغاز می کنند تا بدانند ویروس کرونا از کجا ناشی می شود. WHO در توییتر خود اعلام کرد که پس از جلسه ، این تیم از صنعت و برخی مناطق بازدید خواهد کرد. هیچ برنامه تیمی اضافی ارائه نشده است.

تیم WHO خواستار ارائه اطلاعات دقیق پیش زمینه به مقامات چینی شوند. این تیم متخصص همچنین با برخی از افراد که در روزهای ابتدایی به کوید-19 آلوده شده اند تعامل خواهد کرد. WHO در توئیتر خود نوشت: “وقتی تیم مبانی علمی کار خود را برای یافتن نقطه شروع ویروس تاج ، به همه جنبه ها پرداخته خواهد شد.”

در توئیت دیگری آمده است: “با شروع گشت و گذار تیم در روز جمعه ، انتظار می رود که همه کمک ها و داده های مورد نیاز به آنها ارائه شود.” با حضور در چین ، اعضای تیم WHO مجبور شدند دو هفته در انزوا به سر ببرند. در این مدت ، وی از طریق ویدئو کنفرانس با مقامات چینی ارتباط برقرار کرد.

WHO روز پنجشنبه گفت که تیم وی همچنین از بازارهای مختلف ، از جمله بیمارستان ، بازار مواد غذایی دریایی در هونان ، که اولین مورد عفونت ناشی می شود ، بازدید خواهد کرد. این تیم همچنین از آزمایشگاه های موسسه ویروس شناسی ووهان و مرکز کنترل بیماری ووهان بازدید خواهد کرد. چین روز جمعه 36 مورد آلودگی به کوید -19 را گزارش کرد. با توجه به تعطیلات در روزهای آینده ، دولت توجه ویژه ای دارد.

[ad_2]