کانگوروی سفید نادر متولد باغ وحش نیویورک: کانگوروی سفید بسیار نادر متولد باغ وحش ، سیل “مانند” در شبکه های اجتماعی

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • به ندرت کانگورو در یک باغ وحش در نیویورک متولد شده است
  • رنگ این کانگورو سفید و موهای آن سفید است که نادر محسوب می شود.
  • پارک حیوانات حیوانات نیویورک از تولد کانگوروی سفید خبر داد

نیویورک
به ندرت کانگورو در یک باغ وحش در نیویورک آمریکا متولد شد. رنگ این کانگورو سفید و موهای آن سفید است. پارک حیوانات ماجراجویی در نیویورک گزارش داد که کانگوروی آنها یک کودک به دنیا آورده و موهای سفید دارد. پارک جمعه این عکس کانگورو را در فیس بوک به اشتراک گذاشت. تاکنون بیش از 25000 نفر این پست را پسندیده اند و حدود 2000 اشتراک وجود دارد. هزاران نفر در این باره نظر داده اند.

پارک اعلام کرد که این کانگورو چند ماه پیش از یک کانگوروی قرمز متولد شده است. رنگ بسیار سفید آن هنگامی مشخص شد که مأموران اخیراً آن را از کیف مادر کانگورو جدا کردند. پارک نوشت: “این کانگوروی قرمز معمول شما نیست”. وی گفت: کانگوروهای قرمز برابر ناخن های شما به دنیا می آیند و بیشتر رشد خود را در کیف مادر دارند که از رحم مادر جدا شده است.

پارک گفت که برای اولین بار در حدود 4 تا 5 ماه ، کانگورو به طور کامل از کیف مادرش خارج شد تا مورد بررسی قرار گیرد. تحقیقات روز جمعه نشان داد کودک کانگورو با موهای سفید متولد شده است. نام کانگورو Rosie است. این کانگورو اکنون در شبکه های اجتماعی محبوب شده است. عکسهای کانگورو با عصبانیت به اشتراک گذاشته می شوند.

[ad_2]