کارمندان توییتر حساب خود را قفل کردند: ترس از طرفداران دونالد ترامپ ، کارمندان توییتر حساب خود را قفل می کنند – طرفداران دونالد ترامپ ترس کارمندان توییتر حساب خود را قفل می کنند

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

سانفرانسیسکو
برخی از کارمندان توییتر از ترس اعتراض طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا ، حساب های خود را قفل کرده اند. نه تنها این ، برخی از مدیران نیز از حمایت شخصی این شرکت برخوردار شده اند. بر اساس گزارشی از نیویورک تایمز ، آنها حساب های خود را خصوصی کرده اند و طرفداران ترامپ از این که هدف قرار بگیرند ترس دارند.

نه تنها این ، ما همچنین اطلاعات موجود در اینترنت را حذف کردیم. در واقع ، 350 کارمند توییتر با امضای طوماری داخلی ، مدیر عامل شرکت جک دورسی را به بستن حساب ترامپ دعوت کردند در حالی که طرفداران ترامپ در ساختمان پایتخت اقدام به خشونت کردند. در چنین شرایطی ، در تاریخ 8 ژانویه ، توییتر حساب ترامپ را برای همیشه به دلیل احتمال خشونت بست.

براساس این گزارش ، جک دورسی قبلاً متقاعد نشده بود که تعلیق ترامپ تصمیم درستی است ، اما با توجه به توییت های هفته گذشته ، سرانجام دورسی گفت که متوقف کردن حساب ترامپ تصمیم درستی است. به دنبال ممنوعیت استفاده از توئیتر ، ترامپ با انتشار دسته رسمی رئیس جمهور این کشور در توییتر ، به توئیتر حمله کرد.

وی نوشت: “من مدت ها بود که می گفتم توییتر آزادی بیان را منع می کند ، و امروز آنها به همراه دموکرات ها و هاردکور حساب من را ترک کردند تا من را ساکت کند.” حساب های ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام به مدت دو هفته یا به طور نامحدود ممنوع شده است. حتی حساب کاربریTeamTrump وی بسته است.

[ad_2]