ژاپن به دلیل هرج و مرج تاجگذاری 1 ماه حالت اضطراری اعلام کرد – ژاپن در میان افزایش موارد covid-19 وضعیت اضطراری اعلام کرد

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

توکیو
ژاپن برای جلوگیری از شیوع ویروس تاج ، وضعیت اضطراری اعلام کرده است. این وضعیت اضطراری از روز جمعه اجرایی شد که تا 7 فوریه ادامه خواهد داشت. در این مدت ، مردم باید اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت کرونر مانند استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی را انجام دهند. در مقیاس وسیع ، کارمندان بهداشت و پرسنل پلیس نیز از افراد تحقیق خواهند کرد.

نخست وزیر سوگا مردم را به همکاری دعوت کرد
در روز اول اعلام شرایط اضطراری زندگی عادی بود و جمعیتی از مردان نقابدار در قطارها ظاهر شدند. نخست وزیر یوشیهیده سوگا بار دیگر از مردم خواست ساعات کار در رستوران ها و کار در خانه را کاهش دهند. سوگا گفت ما آن را بسیار جدی می گیریم. با حمایت مردم باید به هر قیمت از این شرایط سخت خارج شویم.

رستوران ها و بارها به زودی بسته خواهند شد
به عنوان بخشی از شرایط اضطراری ، بحث تعطیلی رستوران ها و بارها در ژاپن در ساعت هشت شب وجود داشت. در همان زمان به مردم گفته می شود که در خانه های خود بمانند و به سمت جمعیت نروند. این در توکیو و مناطق مجاور Saitama ، Chiba و Kanagawa ادامه خواهد یافت.

2 60000 مورد تاج در ژاپن
نخست وزیر سوگا گفت که افزایش قابل توجهی در موارد آلودگی در هر قسمت از کشور وجود دارد. تاکنون 2 میلیون و 600 هزار مورد Kovid-19 در ژاپن گزارش شده است و بیش از 7500 مورد جدید در روز جمعه گزارش شده است. آپ سورابی آویناشاویناش

[ad_2]