چین یک ناوچه دوم برای نیروی دریایی پاکستان ایجاد کرد ، توطئه ای علیه هند – چین دومین ناوچه مدرن دریایی را برای پاکستان آماده می کند

ژانویه 29, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
چین جنگنده دوم نیروی دریایی مجهز به سیستم راداری بهبود یافته و موشک های دوربرد را برای متحد نزدیک خود پاکستان معرفی کرده است. طبق یک گزارش رسانه ای ، این امر باعث افزایش توان دفاعی و دفاعی نیروی دریایی پاکستان می شود. نیروی دریایی پاکستان در سال 2017 با تولید چهار کشتی جنگی 054 A / P با چین قرارداد بست.

اولین کشتی در آگوست سال 2020 آماده شد.
اولین کشتی تحت این توافق نامه در آگوست سال گذشته آماده شد. این کشتی تکیه گاه نیروی دریایی ارتش آزادیبخش خلق چین (PLA) است که تحت آن 30 ناو دارد. براساس گزارش گلوبال تایمز ، دومین کشتی جنگی برای پاکستان روز جمعه در شانگهای آماده شد.

ظرفیت نیروی دریایی پاکستان افزایش خواهد یافت
این کشتی قابلیت های دفاع دریایی پاکستان را تقویت می کند. ژانگ یونشه ، محقق ارشد پژوهشگاه تحقیقات نیروی دریایی ، به روزنامه گفت که ناوچه جدید بر اساس نوع 054A ساخته شده و مدرن ترین ناوچه چین (کشتی جنگی) است.

پاکستان 8 زیردریایی را از چین خریداری می کند
براساس گزارش فوربس ، نیروی دریایی پاکستان برای افزایش قدرت خود ، یک زیردریایی کلاس 039B Yuan را براساس طراحی چین خریداری می کند. این زیردریایی برقی دیزلی چینی قادر به افزایش قدرت دریایی پاکستان است. چه کسی موشک های کروز ضد کشتی را حمل می کند. این زیردریایی به دلیل داشتن پیشرانه مستقل از هوا صدای کمی تولید می کند. بنابراین ، تشخیص زیر آب بسیار دشوار است.

[ad_2]