چالش علنی ایران برای امپراتور آمریکا ، نمایش قدرت در خلیج فارس – ایران در میان تنش با ما تمرینات دریایی را در خلیج فارس انجام می دهد

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تهران
ایران در روز شنبه در میان تنشهای ادامه دار آمریکا به شدت در خلیج فارس نشان داد. در این مدت نیروهای شبه نظامی سپاه پاسداران نه تنها رژه دریایی انجام دادند بلکه کشتی های جنگی نیز با شلیک موشک توانایی خود را نشان دادند. هواپیماهای بدون سرنشین و جنگنده های ایرانی در هنگام مانور دفاع هوایی را در دریا انجام می دهند. تقریباً یک سال پیش ، ارتش آمریکا قاسم سلیمانی ، فرمانده کل سپاه پاسداران را در عراق به قتل رساند. از آن زمان ، تنش ها بین دو طرف به اوج خود رسیده است.

مانورهایی که برای گرفتن کشتی های آمریکایی در محل انجام می شد
ایران در نزدیکی جزیره در خلیج فارس مانور داده است ، جایی که در سال 2016 دو قایق گشتی نیروی دریایی ایالات متحده توقیف شد. ایران همچنین 10 فروشنده نیروی دریایی آمریکا را دستگیر کرده است. اعتقاد بر این است که آمریکا باید در انتخاب این مکان هشدار می داد.

نفتکش کره جنوبی هنوز در تصرف ایران است
هفته گذشته ، ایران یک نفتکش کره جنوبی را در خلیج فارس توقیف و اعضای خدمه خود را بازداشت کرد. آنها هنوز در بندر ایران هستند. ایران به طور دوره ای تمرینات نظامی را در منطقه دریای خلیج فارس و سایر نقاط انجام می دهد. وی می گوید هدفش بهبود آمادگی نیروهای مسلح خود است.

ناو هواپیمابر آمریکایی با تهدید حمله ایران ، در غرب آسیا باقی خواهد ماند
ناو هواپیمابر آمریکایی با ایران باقی خواهد ماند
وزارت دفاع آمریكا اعلام كرد ناو هواپیمابر آمریكایی USS Nimitz در دریای غرب آسیا باقی خواهد ماند زیرا ایالات متحده تهدید احتمالی حمله از سوی ایران را تهدید می كند. وزارت دفاع آمریكا سه روز پیش گفته بود كه ناو یو اس اس نیمیتز كه در خاورمیانه واقع شده است ، 10 ماه دیگر خارج خواهد شد ، اما در حال حاضر ایالات متحده موقعیت خود را تغییر داده است.

ایران بار دیگر به آمریکا هشدار داده و گفته است – ما آماده پاسخگویی به هرگونه فشار نظامی هستیم
کریس میلر ، سرپرست وزارت دفاع پنتاگون گفت که ناو نیم فروند ناو دیگر در منطقه عملیات ادامه خواهد یافت. دولت آمریكا این تصمیم را پس از مشورت فراوان اتخاذ كرد. این اقدام ایالات متحده پس از آن برگزار می شود که ایران اولین سالگرد فرمانده نظامی خود ، قاسم سلیمانی را جشن گرفت. در 3 ژانویه 2020 ، سلیمانی در حمله هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

ایران از ترس حمله آمریکا و اسرائیل موشک هایی در پایگاه هسته ای خود دارد
ایران گفت – ما می توانیم به دشمنان خود پاسخ دهیم
ژنرال ارتش ایران حسین سلامی هنگام سخنرانی در آمریکا به مناسبت یادبود ژنرال سابق قاسم سلیمانی در سخنرانی خود به ایالات متحده پرداخت. سلامی بدون نام بردن از آمریکا گفت ما امروز با هیچ نیرویی مشكل ، نگرانی و نگرانی نداریم. ما می توانیم در میدان جنگ جواب نهایی را به دشمنان خود بدهیم.

[ad_2]