پهپاد چینی Ch4: هواپیمای بدون سرنشین CH4 چینی اخیراً در بهاوالپور پاکستان مشاهده شد ، پهپاد وینگ لونگ: هواپیمای بدون سرنشین CH4 چینی در بهاوالپور پاکستان مشاهده شد

آگوست 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
پاکستان یک هواپیمای بدون سرنشین چینی CH-4 در بهاوالپور ، 531 کیلومتری دهلی دارد. در جدیدترین تصاویر ماهواره ای دو هواپیمای بدون سرنشین CH-4 در پایگاه هوایی بهاوالپور مشاهده شده است. تصور می شود که پاکستان در حال آموزش استفاده از این هواپیماهای بدون سرنشین در این پایگاه هوایی در نزدیکی مرز با راجستان است. در ژانویه سال جاری ، چین پنج هواپیمای بدون سرنشین CH4 را به پاکستان تحویل داد. این عکس توسط منبع بازdetresfa_ منتشر شده است.

پهپاد چینی کپی MQ-9 Reaper است
نام کامل هواپیمای بدون سرنشین CH4 Chang Hong-4 است. این توسط CH-3A توسعه یافته است. در چنین شرایطی ، آن را نسخه ارتقا یافته CH-3A نیز می نامند. CH4 توسط شرکت دولتی هواپیمایی چینی China Aerospace Science and Technology Corporation (CASC) ساخته شد. این پهپاد شباهت زیادی به پهپاد MQ-9 Reaper سامانه های هوانوردی General Atomics آمریکا دارد.

می تواند در 30 ساعت پرواز کند
چین این پهپاد را در نمایشگاه هوایی Zhuhai در سال 2014 به نمایش گذاشت. در آن زمان ، شرکت چینی گفت که هواپیماهای بدون سرنشین سری CH4 قادر به انجام ماموریت خود با پرواز در ارتفاعات زیاد از طریق زمین و دریا هستند. حداکثر وزن برخاست آن تا 1260 کیلوگرم است. در حالی که بار آن 115 کیلوگرم است. این پهپاد می تواند در یک پرواز به مدت 30 ساعت در هوا معلق بماند.

بهاوالپور

فرودگاه بهاوالپور ، پاکستان

توانایی های مختلف ذکر شده در رسانه های چینی
یک رسانه دیگر چینی مدعی است که طول بال هواپیمای بدون سرنشین CH4 حدود 18 متر است. این هواپیمای بدون سرنشین می تواند تا وزن 1300 کیلوگرم بلند شود. در عین حال گفته می شود که بار آن 350 کیلوگرم است. در حال حاضر هیچ کس اطلاعات دقیقی در اختیار ندارد که کدام یک از این دو گزاره درست است.

CH-4 Drone 01

هواپیمای بدون سرنشین CH-4 مجهز به این سلاح ها است
این پهپاد می تواند موشک های زمین به هوا Lan Xian 7 (پیکان آبی 7) را با خود پرتاب کند. جدا از آن ، بسته به ماموریت ، یک بمب هدایت شونده لیزری TG100 / INS / GPS و یک موشک ضد تانک AR-1 / HJ-10 را می توان در این پهپاد نصب کرد. چین این موشک ضد تانک را با آتش جهنمی آمریکایی مقایسه می کند.

آیا چین سیستم موشکی اس -500 را از روسیه خریداری می کند؟ وسوسه انگیز بود ، اما با قوانین بین المللی تداخل داشت
این موشک می تواند از ارتفاع 5000 متری شلیک کند
چین مدعی است که هواپیمای بدون سرنشین CH4 می تواند موشک را از ارتفاع 5000 متری پرتاب کند. این هواپیمای بدون سرنشین مجهز به یک برج سنسور الکترو نوری است که اپراتور از طریق آن بر روی زمین نشسته ، آن را کنترل می کند. CH-4 همچنین دارای یک ایستگاه کنترل مدرن است که در کنترل از راه دور هواپیمای بدون سرنشین ساخته شده است. چین این هواپیمای بدون سرنشین را در سال 2015 در اوایل 2015 در عراق مستقر کرد و سپس به پاکستان و امارات فروخته شد.


چرا هند را تهدید می کند؟
بزرگترین تهدید برای هند فعالیت هواپیماهای بدون سرنشین در مرز با پاکستان است. در 4-5 ماه گذشته تعداد زیادی حرکت پهپادی از پاکستان توسط LoC ردیابی شده است. فقط یک ماه پیش مواد منفجره از هواپیماهای بدون سرنشین در پایگاه هوایی جامو پرتاب شد. در چنین شرایطی ، اگر پاکستان یک هواپیمای بدون سرنشین CH4 داشته باشد ، هند باید در دریا و خشکی بسیار هوشیار باشد.

CH-4 Drone 03

هواپیمای بدون سرنشین CH-4

[ad_2]