پس از آمریکا ، اتحادیه اروپا اکنون واکسن Corona مودنا را تأیید خواهد کرد! جلسه بزرگی تشکیل شده است – تنظیم کننده اتحادیه اروپا احتمالاً روز چهارشنبه واکسن مدرنی را تصویب می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

آمستردام
آژانس دارویی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه جلسه مهمی برای بررسی تأیید واکسن Moderna’s Kovid-19 خواهد داشت. اتحادیه اروپا قبلاً واکسن کرونا را برای Pfizer BioNotech تأیید کرده است. از آن زمان ، کار واکسیناسیون نیز به سرعت در همه 27 کشور اروپایی پیشرفت کرده است. در همین حال ، افزایش نرخ ویروس کرونا در اروپا نیز باعث نگرانی است.

پرونده های تاج در اروپا رو به افزایش است
جلسه کمیته محصولات دارویی انسان برای استفاده انسانی از آژانس دارویی اروپا (EMA) در حالی برگزار می شود که بسیاری از کشورهای اروپایی شاهد افزایش چشمگیر موارد عفونت ویروس کرونا هستند. بسیاری از کشورها به دلیل سرعت پایین واکسیناسیون مورد انتقاد قرار می گیرند. EMA قبلاً واكسن را كه توسط شركت داروسازي آمريكايي Pfizer و Bioentech آلمان توليد شده است ، تأييد كرده است.

اروپا کمک زیادی به واکسن Moderna خواهد کرد
تصویب واکسن Morderna به کشورهای اتحادیه اروپا کمک می کند تا با این بیماری همه گیر مقابله کنند. قبل از جلسه تأیید واکسن تولید شده توسط Moderna ، این آژانس در توییتر خود خبر داد که کارشناسان آن سخت تلاش می کنند تا مشکلات برجسته با این شرکت را روشن کنند.

[ad_2]