پزشک هندی در آمریکا گروگان گرفت: پزشک هندی در آمریکا به یک زن زن شلیک کرد و دست به خودکشی زد – متخصص اطفال هندی در تیراندازی آمریکا گروگان گرفت

ژانویه 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

هوستون
یک متخصص اطفال 43 ساله هندی تبار که از سرطان رنج می برد برخی افراد را در مطب پزشکی در آستین ، تگزاس ، پایتخت ایالات متحده به گروگان گرفته است. سپس پس از شلیک و کشتن یک پزشک زن ، وی نیز به خود شلیک کرده و خودکشی کرد. پلیس گفت فرد مسلح دکتر بهاراتا نارومانچی بود که از سرطان رنج می برد.

طبق اخبار CNN ، اداره پلیس آستین با صدور بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که روز سه شنبه ، پلیس با تماس تلفنی به آنها اطلاع داد که مردی با سلاح وارد دفتر گروه پزشکی کودکان (CMG) شده و افراد بهبود یافته را به گروگان گرفته اند. پلیس گفت بسیاری از افراد در ابتدا به گروگان گرفته شدند ، اما بسیاری موفق به فرار شدند و مهاجم به دیگران اجازه خروج داد ، به استثنای پزشک متخصص اطفال به نام کاترین داجسون.

پلیس گفت افرادی که موفق به فرار از پنجه مهاجم شدند در محل حادثه به مأموران گفتند که این فرد اسلحه ای شبیه تفنگ دارد. پلیس هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ارتباط بین دکتر نارومانچی و دکتر دادسون دریافت نکرده است. بر اساس بیانیه صادر شده توسط اداره پلیس ، “به نظر می رسد دکتر نارومانچی پس از كشتن دکتر دادسون خود را شلیك كرده است. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

[ad_2]