پرندگان مرده رومی سقوط می کنند: ایتالیا پرندگان مرده در خیابان های رم سقوط می کنند پرچم های آخرالزمانی برای سال جدید: در ایتالیا ، “باران” سال نو پرندگان مرده ، مردم از وارونه ترس دارند

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

در سال 2021 امیدهای جدیدی برای مردم سراسر جهان در میان سقوط ویروس کرونا ایجاد شد. هنگامی که همه جهان در شب سال نو غرق شد هزاران پرنده سرکش در شهر رم ایتالیا جان دادند. آتش بازی در آستانه سال نو در رم به شدت در آسمان روشن شد که باعث کشته شدن پرندگان در هوا می شد. شرط این بود که خیابان های رم از بدن پرندگان مرده خارج شود. با دیدن لاشه این پرندگان که در هوا شیرجه می خورند ، چشمان دوستداران حیوانات را پر کرد. در همان زمان ، بسیاری از مردم از ترس فال بد در ابتدای سال جدید ترسیدند. ما را در جریان قرار دهید

هزاران نفر علاقه مندان می شوند

در هنگام تبریک سال نو ، آتش بازی در خیابان های رم ترتیب داده شد و ترقه های منفجر شد. قسمت مرکزی شهر رم به مرکز این آتش بازی قدرتمند تبدیل شد. پرندگان حاصل از همان آتش بازی ها در آن زمان تبدیل به پرندگان حاضر در آنجا شدند. طبق گزارش رسانه ها ، این پرندگان به دلیل آتش بازی دچار حمله قلبی شده و جان خود را از دست دادند. اجساد هزاران پرنده کوچک در بسیاری از مناطق رم دیده شده است. با دیدن این اجساد در ایستگاه Termini Rome ، افرادی که از آنجا عبور می کردند شوکه شدند. از طرف دیگر ، افرادی که برای حقوق حیوانات کار می کنند می گویند که این پرندگان به دلیل آتش بازی های ساخته شده در شب سال نو ترسیده و مرده اند.

با دیدن لاشه پرندگان در خیابان ها چشمانش خیس شد

مقامات ایتالیایی از مردم خواسته بودند از حیوانات مراقبت کنند اما قبل از جشن سال نو مردم همه آنها را فراموش کردند و هزاران پرنده جان خود را از دست دادند. ویدئویی از حادثه رم به اشتراک گذاشته شده است که در آن یکی می گوید این منزجر کننده ترین سمت طبیعت بشر است. هزاران پرنده به دلیل این آتش سوزی مردند. شگفت آور ، ببینید چه مقدار بیشتر. در جشن های سال نو ، دیاگو ، تاكیدرمیست ، به دیلی میل گفت كه وقتی پرندگان را در خیابان دیدم ، نمی توانم بفهمم كه این چیست. بعداً مشخص شد که اینها پرندگان مرده بودند و تعداد آنها هزاران نفر بود. صحنه بسیار غم انگیزی بود. این حادثه حوالی ساعت 12.40 رخ داده است.

مردم از فال بد در سال جدید می ترسند

دیاگو گفت فکر می کنم علت آن آتش بازی بوده است. من دانشمند یا پزشک حیوانات نیستم ، بنابراین نمی توانم با مسئولیت کامل بگویم که آتش بازی رخ داده است. از طرف دیگر ، سازمان بین المللی حمایت از حیوانات می گوید که به دلیل آتش بازی ، پرندگان در لانه آن مجبور به پرواز می شوند. سخنگوی این سازمان ، لوردنا ، گفت كه ممكن است پرندگان از ترس از بین رفته باشند. وی گفت: پرندگان می توانند با هم پرواز کنند و به یک پنجره و یک خط برق برخورد کنند. نباید فراموش کرد که آنها می توانند در اثر حمله قلبی جان خود را از دست دهند. هر ساله تعداد زیادی از حیوانات وحشی و خانگی مهاجرت می کنند یا زخمی می شوند. بسیاری از افراد در اینترنت توییت کردند و گفتند که این یک فال بزرگ در ابتدای سال جدید است.

[ad_2]