پخش مستقیم مراسم تحلیف جو بایدن: چگونه کی و کجا باید تماشا کرد مراسم تحلیف جو بایدن و کمالا هریس: کی و کجا می توان افتتاحیه جو بایدن و کامالا هریس را تماشا کرد

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، تنها یک روز با آغاز به کار فاصله دارد. روز چهارشنبه ، 20 ژانویه ، وی به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور در واشنگتن ، پایتخت این کشور سوگند یاد می کند. در کنار وی ، کملا هریس نیز به عنوان اولین زن و معاون سیاه پوست رئیس جمهور سوگند یاد خواهد کرد. به همین ترتیب ، این برنامه هر ساله مورد بحث قرار می گیرد ، امسال چشم همه جهان به دلایل مختلف متمرکز شده است. در چنین شرایطی ، مهم است که بدانیم چگونه این مراسم در هند دیده می شود.

 1. این رویداد کجا برگزار خواهد شد؟
  مراسم تحلیف رئیس جمهور در آمریکا را تحلیف می نامند. این مراسم در کاپیتول پارلمان ایالات متحده واقع در واشنگتن برگزار می شود. موضوع امسال America United است. در اوایل سال جاری ، در 6 ژانویه ، ساختمان مجلس قربانی خشونت شد. پارلمان توسط طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت که در سراسر جهان مورد انتقاد قرار گرفت. استیضاح علیه ترامپ نیز مطرح شد زیرا وی این پیشنهاد را داد.
 2. دیده می شود؟
  به دلیل ویروس کرونا ، تعداد زیادی از افراد امسال باید این مراسم را بصورت آنلاین تماشا کنند. چهارشنبه ساعت 12 ظهر (به وقت هند 22:30) برگزار می شود. این را می توان در هر شبکه تلویزیونی بزرگ در آمریکا و رسانه های اجتماعی آنها ، از جمله ABC ، ​​NBC ، CBS ، فاکس ، CNN ، PBS ، Telemundo ، Univision و MSNBC مشاهده کرد. همچنین می توان آن را در وب سایت رسمی کاخ سفید و کانال YouTube کمیته صنعتی بایدن مشاهده کرد.
 3. این بار چه فرقی دارد؟
  به دلیل اپیدمی ویروس کرونا ، این بار جمعیت زیادی از مردم قادر به دیدن این برنامه نخواهند بود. نه تنها این ، به دلیل خشونت های دو هفته پیش ، امنیت نیز افزایش یافته است. به دلیل احتمال حمله به سایر نقاط پایتخت از جمله پایتخت ، سیگنال ادامه دارد و حتی مسیرها بسته است. مجلس به قلعه تبدیل شده است.
 4. چه چیزی در برنامه دیده خواهد شد؟
  بایدن و هریس سوگند یاد می کنند. همزمان ، در این برنامه جنیفر لوپز ، ستاره هالیوود حضور خواهد داشت ، در حالی که لیدی گاگا سرود ملی را می خواند. بایدن به کشور روی خواهد آورد. هر سال ، Ball به عنوان برنامه ای تحت عنوان “Celebrating America” ​​پخش می شود که در آن بایدن و هریس با شرکای خود توپ را رقص می کنند.

آمریکا: وارون گاندی ، نماینده BJP ، رنگ سه رنگی را که در میان جمعیت طرفداران ترامپ دیده می شود ، س raالاتی را ایجاد می کند

پرونده عکس

پرونده عکس

[ad_2]