پاکستان گرفتگی توییتر: تئوری های پاکستان توییتر پس از گرفت کامل: قدرت در توییتر در پاکستان ادامه دارد

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • قدرت کل ملت شنبه شب در پاکستان قطع شد
  • ناگهان شهر ، در تاریکی ، وحشت کرد
  • مظنون به حمله نظامی به نیروگاه
  • این دادخواست در توییتر است ، نیروی هوایی در هند و عراق در حال آماده باش است

اسلام آباد
به دلیل نقص فنی ، شنبه شب برق در سراسر پاکستان قطع شد. کشور که در تاریکی فرو رفته بود ، از چگونگی وقوع آن غافلگیر شد. # خاموشی فوری در توییتر. در همان زمان ، گمانه زنی هایی در مورد چرایی قطع برق و نتیجه آن وجود داشت. در این قسمت ، مردم فرض های زیادی را در شبکه های اجتماعی مطرح کردند. با این وجود بعداً گزارش شد که در نتیجه فرکانس سیستم انتقال انرژی ناگهان کاهش یافته است.

مردم این نظریه را در توییتر ارائه دادند
از طرف دیگر ، برخی از افراد در توییتر ادعا کردند که پس از صاعقه ممکن است حمله نظامی ناگهانی رخ دهد. حتی مردم برای آماده شدن به هم متوسل شدند. یک کاربر حتی ادعا کرد که نیروی هوایی پاکستان مورد سیگنال قرمز قرار گرفته است. در همان زمان ، کاربر دیگری نوشت که نه تنها هند ، پاکستان و عراق نیز در حالت آماده باش هستند.

همچنین ادعاهایی مبنی بر حمله به نیروگاه برق باعث برق شد. با این حال ، چنین ادعاهایی رسماً تأیید نشده است.

گرفتگی در پاکستان: صاعقه در شهرهای بزرگ پاکستان از لایتنینگ گل ، اسلام آباد ، لاهور تا کراچی

برق کل کشور قبلاً رفته است
این اولین بار نیست که تمام پاکستان در تاریکی فرو رفته است. پیش از این ، این اتفاق در ژانویه 2015 رخ داده بود. پاکستان به دلیل نقص فنی چندین ساعت بدون برق ماند. در همان زمان ، طبق گزارش ها ، برق در برخی از شهرها حدود ساعت 2 بعد از ظهر شنبه شب بازیابی شد. شهباز گیل ، دستیار نخست وزیر پاکستان ، گفت که عمر ایوب ، وزیر انرژی و همه تیمش در حال کار بر روی این شکست هستند.

[ad_2]