پاکستان نیوز: پاکستان: معلمان زن هندو به زور دین مبین اسلام می شوند ، بنیادگرایان عایشه را در پاکستان تمدن گرایی می نامند ، معلم زن هندو Ekta Kumari مجبور به انجام اسلام در بلوچستان

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جنایات علیه زنان و دختران هندو در پاکستان متوقف نمی شود
  • بنیادگرایان اسلام معلم را در بلوچستان اعتراف می کنند
  • در طول محاصره ، حوادث برگشت و برگشت اقلیت ها در پاکستان افزایش یافت

اسلام آباد
حوادث جنایات مذهبی علیه اقلیت های هندو ، سیک و مسیحی که در پاکستان زندگی می کنند ، همچنان در حال افزایش است. پرونده جدید مربوط به بلوچستان ، استان خشن پاکستان است. در کجا ، اصولگرایان معلم هندو Ekta را می ربایند و او را وادار می کنند که به دین اسلام روی آورد. این رادیکالها این زن را عایشه می نامیدند.

عمران ، مدافع اسلام در جهان ، سکوت کرد
صدای آگاهی ، سازمانی که برای اقلیت هندو ، سیک و مسیحی در پاکستان کار می کند ، در مورد این حادثه ابراز نگرانی کرد. عمران خان ، نخست وزیر پاکستان ، که تلاش می کند به مدافع اسلام در سراسر جهان تبدیل شود ، نیز در مورد مسئله تغییر اجباری ساکت است. در همان زمان ، پلیس پاکستان و اداره محلی نیز در این پرونده دخالت دارند.

موارد تغییر مذهب قفل شده است
در طی محاصره ویروس کرونا در پاکستان ، تغییر شکل زیادی از دختران هندو و مسیحی اتفاق افتاد. فعالان حقوق بشر پاکستانی ابراز نگرانی کرده اند که احساس ناامنی در ذهن اقلیت ها نیز به سرعت افزایش یافته است. برخورد متعصبانه پلیس در دولت عمران خان و فقدان قوانین سختگیرانه ، رادیکالها را به قیام ترغیب کرد.

آمریکا نیز ابراز نگرانی کرده است
در این ماه ، وزارت امور خارجه ایالات متحده پاکستان را به عنوان یک کشور نگران کننده در مورد نقض آزادی مذهب اعلام کرد. با این حال ، تصمیم پاکستان توسط ایالات متحده رد شد. طبق یک کمیسیون مستقل حقوق بشر در پاکستان ، این دختران معمولاً ربوده و سپس ازدواج می کنند. اکثر این دختران دختران هندوی فقیری از استان سند هستند.

هندوهای پاکستانی پس از یک دولت رادیکال عمران ، ویران کردند ، حمله کردند و به خانه خود رفتند
نیکا یک دختر مسیحی 14 ساله را ربود
در هفته آخر ماه اکتبر ، یک دختر 13 ساله مسیحی به نام آروجو راجا توسط یک مرد میانسال 44 ساله در کراچی مرکز استان سند ربوده شد. سپس دختر را به زور برگرداند و با او ازدواج کرد. مردی که آرجو ازدواج کرده دو برابر فرزندانش است. شوهر آرجو در حال حاضر به اتهام ازدواج کودکان و تجاوز به عنف در زندان بسر می برد اما از ترس پنهان مانده است.

بیشترین تغییر و تحولات در این استان پاکستان انجام می شود
این اولین حادثه در سند نیست ، رسوایی جنایات علیه اقلیت ها. براساس این گزارش ، در هفته آخر ماه ژوئن یک مورد ترکی شدن گسترده هندوها در استان سند وجود دارد. 102 هندو در بادین ، ​​سند به زور به اسلام گرویدند.

دختران هندو-مسیحی در حین قفل در پاکستان به شدت تغییر مذهب می دهند ، دولت عمران ساکت است
هر ساله بیش از 1000 دختر دین خود را تغییر می دهند
طبق جنبش همبستگی و صلح (MSP) ، سالانه بیش از 1000 زن یا دختر مسیحی و هندو در پاکستان ربوده می شوند. سپس آنها تبدیل می شوند و به مناسک اسلامی تبدیل می شوند. بیشتر قربانیان بین 12 تا 25 سال سن دارند.

جلسه دادرسی به دلیل عدم دسترسی به قربانیان برگزار نمی شود
این نهاد حقوق بشر همچنین گفت که این اعداد می توانند حتی بیشتر باشند ، زیرا پلیس در بیشتر موارد ثبت نمی کند. بیشتر دختران ربوده شده مربوط به افراد فقیر هستند. چه کسی روزنامه نگار ندارد. بنابراین ، سهل انگاری در سطح اداری نیز نمایان می شود.

پاکستان: دختر مسیحی 13 ساله ربوده شد ، مرد 44 ساله ای تغییر دین کرد و ازدواج کرد
موارد زیادی قبلاً رخ داده است
به ما اطلاع دهید که پیش از این یک دختر 14 ساله مسیحی به نام “هما یوسف” توسط درا قاضی خان از پنجاب ربوده شده بود. دین آنها برعکس شده و یک پسر مسلمان ازدواج کرده است. جدا از آن ، حوادث مشابهی برای دختران به نام های سانا جان ، مهویش ، فرزانه و سهاریش رخ داده است.

[ad_2]