پاکستان نیوز: شیخ رشید احمد ، وزیر کشور پاکستان می گوید طی 72 ساعت پرونده قضایی علیه کسانی که اظهارات تحقیرآمیز به ارتش پاکستان می کنند تشکیل می شود:

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اخطار شدید وزیر کشور پاکستان شیخ رشید احمد به احزاب مخالف معترض در پاکستان
  • طی 72 ساعت ، پرونده های قضایی علیه افرادی که از زبان بد علیه نیروهای مسلح استفاده می کنند تشکیل می شود: شیخ رشید
  • روز قبل ، رئیس PDM مولانا فضل الرحمن گفت – نیروهای مسلح کشور را به گروگان گرفته اند

اسلام آباد
وزیر کشور پاکستان شیخ رشید احمد با هشدار جدی به احزاب مخالف معترض در این کشور گفت که پرونده های کسانی که علیه ارتش این کشور اظهارات تحقیرآمیز می کنند ظرف 72 ساعت تشکیل می شود. جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) ، ائتلافی متشکل از 11 حزب مخالف در پاکستان ، طی چند ماه گذشته به شدت از ارتش پاکستان و دخالت آن در امور سیاسی انتقاد کرده است.

PDM ادعا می کند که ارتش نخست وزیر “دست نشانده” عمران خان را به پست انتخابات تقلب در سال 2018 منصوب کرده است. وزیر کشور شیخ رشید احمد روز شنبه در زادگاه خود راولپندی اظهاراتی کرد. اکسپرس تریبون به نقل از وی گفت: “طی 72 ساعت ، پرونده های قضایی علیه افرادی که از زبان بد علیه نیروهای مسلح استفاده می کنند ، تشکیل خواهد شد.”

گروگان های مسلح کشور: مولانا فضل الرحمن
یک روز قبل ، مولانا فضل الرحمن ، رئیس PDM گفت که نیروهای مسلح کشور را به گروگان گرفته اند. فضل الرحمن ، رئیس PDM گفت که رویارویی PDM اشتباه بوده است. وی همچنین گفت PDM مصمم است کشور را از دست عمران خان و دولت نامشروع وی آزاد کند. وی روز جمعه گفت که جنبش مخالف اکنون نه تنها علیه دولت به رهبری نخست وزیر عمران خان بلکه علیه “طرفداران او” نیز مخالف خواهد بود.

[ad_2]