پاکستان نیوز: آیا پاکستانی ها هنوز در تاریکی زندگی می کنند؟ وزیر عمران می گوید – نمی دانم چرا برق از بین رفته است – گرفتگی در پاکستان ، تلاش برای بازیابی تحت قطع برق ، اتصال به TPP گودو

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

سایه تاریک هنوز به دلیل منبع تغذیه در پاکستان برطرف نشده است. دولت عمران خان خودش نمی داند که برای خلاص شدن از این مشکل بزرگ چه مدت طول می کشد. سپس او می ترسد که امشب پاکستانی ها ممکن است خود را در تاریکی تحمیل کنند. شهرهای بزرگی مانند کراچی ، اسلام آباد ، لاهور و مولتان از شنبه شب برق گرفته اند.

وزیر پاکستان نمی داند چرا برق از بین رفته است

در همین حال ، محمد ایوب ، وزیر انرژی پاکستان هنوز از علت گرفتگی در این کشور اطلاعی ندارد. وی امیدوار است که تا عصر یکشنبه یا صبح روز دوشنبه ، برق در بیشتر مناطق کشور احیا شود. گفته می شود که خسارت وارده به نیروگاه برق گودو در ایالت سند وضعیت کشور را مختل کرده است.

آیا نیروگاه گودو باعث گرفت گرفتگی پاکستان شد؟

محمد ایوب ، وزیر انرژی گفت که تیم هایی برای تحقیق در مورد نیروگاه گودو اعزام شده اند. تیم تحقیق شب گذشته به دلیل مه غلیظ چیزی ندیده است. هنگامی که مه پاک می شود ، بررسی خواهد شد که در آن اشتباه انجام شده است. توضیح اینکه فرکانس برق به دلیل نقص فنی در نیروگاه گوددو در ساعت 11:41 شب شنبه شب ، از 50 به صفر کاهش یافته است.

Cascade Effect چیست؟ که منجر به قطع برق می شود

قطع ناگهانی برق ، اثر آبشار نامیده می شود. همزمان ، سیستم امنیتی نیروگاه یکی پس از دیگری خاموش می شود. به نوعی شبیه فیوز روی فیوز است. سپس کل سیستم باید به صورت دستی تنظیم شود. این روند حداقل 12 تا 24 ساعت طول می کشد. گفته می شود شبکه برق در پاکستان از کار افتاده است و تیمی از مهندسان به صورت شبانه روزی برای بهبود آن کار می کنند.

در بسیاری از شهرهای پاکستان هنوز تاریک است

برق رسانی به شهرهایی مانند اسلام آباد ، راولپندی ، لاهور ، مولتان ، کراچی و فیصل آباد به طور کامل یا جزئی برقرار شده است ، اما مدتی طول می کشد تا وضعیت به حالت عادی برگردد. هم اکنون نیز به دلیل قطعی برق شنبه شب ، بسیاری از شهرها و شهرهای پاکستان در تاریکی به سر می برند.

[ad_2]